Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand statie+sub+cas (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/147179-vand-statie-cas.html)

abarth 09-10-09 22:47

Vand statie+sub+cas
 
3 Attachment(s)
- Casetofon Kenwood KDC W808,cap de serie pana in 2009 ,a fost 1200 ron
Radio CD/MP3 player

compatibil: CD-R / CD-RW / MP3 / WMA / AAC / ID3-tag / CD-text
putere: 4x50W Max MOSFET (4x30W RMS, 14.4V)
ACDrive
sistem Q-EX
sistem E's+ (filtru HPF si LPF)
control: bass / mid / treble / fader / balance / loudness
display fluorescent (FL) - 3D (Full Dot: 96x23 puncte)
1 intrare auxiliara RCA
3 perechi de preout-uri RCA de 5V
DSP incorporat
convertor DAC 24 biti
control magazie
panou frontal complet motorizat, cu sistem D-Mask+
carcasa de protectie pentru panoul frontal
unghi ajustabil in 2 trepte pentru panoul frontal
cod de securitate
iluminare taste: blue
control rotativ volum + joystick
tasta ATT
telecomanda IR (optional)
analizator de spectru
tuner radio K3I-clean reception cu RDS EON
memorare 18 posturi FM
muting pe 0 biti
posibilitate oprire amplificator intern
control Dimmer (auto)
muting telefon
pregatit pentru afisare pe display-ul masinii (necesita adaptor)
pregatit pentru comenzi pe volan (necesita adaptor)

-Statie Mac audio Z2100:
amplificator pe 2 canale
putere RMS (4 ohm) DIN 45 324, 14,4V
stereo: 2 x 70 W
in punte: 1 x 200 W
putere maxima: 2 x 150 W (1 x 500 W)
stabil in 2 ohmi (2 x 100 W RMS)
filtru trece-jos variabil 50 - 250Hz (12dB)
filtru trece-sus variabil 40 - 500 Hz (12dB)
bass boost variabil 0 ... 12 dB la 45 Hz
selector mod functionare 2/1 canale
circuit de protectie la scurtcircuit
LED verde / rosu de avertizare
dimensiuni: 265 x 54 x 293 m
-Subwoofer auto Pioneer ,putere nominala 400w ,max 1200w,2 bobine +cutielcalculata pentru dimensinea lui.

Pret 1200 ron.
Pentru cei interesati pot suna sa trimit poze .
Tel:0755.755.102

abarth 12-10-09 10:31

Re: Vand statie+sub+cas
 
sus cu ele!merg perfect suna foarte bine!!

TUki 12-10-09 13:01

Re: Vand statie+sub+cas
 
salut un pret separat pentru player ?

abarth 12-10-09 15:03

Re: Vand statie+sub+cas
 
600 ron,am la el cutie ,cred ca si factura o mai am ,cd de instalare..

abarth 14-10-09 00:09

Re: Vand statie+sub+cas
 
un player hi-fi....

iuliku 14-10-09 17:57

Re: Vand statie+sub+cas
 
faci un pret si la statie + woofer?

abarth 14-10-09 22:46

Re: Vand statie+sub+cas
 
500 ron

abarth 16-10-09 14:51

Re: Vand statie+sub+cas
 
valabil

abarth 22-10-09 00:28

Re: Vand statie+sub+cas
 
valabil...

abarth 24-10-09 00:08

Re: Vand statie+sub+cas
 
se vand si separat..

Khristy 24-10-09 08:16

Re: Vand statie+sub+cas
 
Quote:

Originally Posted by abarth (Post 2745794)
se vand si separat..

Variante te intereseaza ?? Gps , nokia e90 , nokia 7210 supernova , aparat foto samsung ... am mai multe , da un semn dak esti interesat si discutam. Eu as fi interesat de player !!

abarth 24-10-09 14:06

Re: Vand statie+sub+cas
 
id mess: costinmurf da-mi ad si vorbim..

abarth 28-10-09 22:43

Re: Vand statie+sub+cas
 
valabil..

abarth 01-11-09 02:05

Re: Vand statie+sub+cas
 
cd player-ul s-a vandut...pret statie +sub 500 ron sau schimb cu sub activ de preferat pioneer


All times are GMT +2. The time now is 03:02.

- Copyright 2026 4Tuning