![]() |
Vand statie+sub+cas
3 Attachment(s)
- Casetofon Kenwood KDC W808,cap de serie pana in 2009 ,a fost 1200 ron
Radio CD/MP3 player compatibil: CD-R / CD-RW / MP3 / WMA / AAC / ID3-tag / CD-text putere: 4x50W Max MOSFET (4x30W RMS, 14.4V) ACDrive sistem Q-EX sistem E's+ (filtru HPF si LPF) control: bass / mid / treble / fader / balance / loudness display fluorescent (FL) - 3D (Full Dot: 96x23 puncte) 1 intrare auxiliara RCA 3 perechi de preout-uri RCA de 5V DSP incorporat convertor DAC 24 biti control magazie panou frontal complet motorizat, cu sistem D-Mask+ carcasa de protectie pentru panoul frontal unghi ajustabil in 2 trepte pentru panoul frontal cod de securitate iluminare taste: blue control rotativ volum + joystick tasta ATT telecomanda IR (optional) analizator de spectru tuner radio K3I-clean reception cu RDS EON memorare 18 posturi FM muting pe 0 biti posibilitate oprire amplificator intern control Dimmer (auto) muting telefon pregatit pentru afisare pe display-ul masinii (necesita adaptor) pregatit pentru comenzi pe volan (necesita adaptor) -Statie Mac audio Z2100: amplificator pe 2 canale putere RMS (4 ohm) DIN 45 324, 14,4V stereo: 2 x 70 W in punte: 1 x 200 W putere maxima: 2 x 150 W (1 x 500 W) stabil in 2 ohmi (2 x 100 W RMS) filtru trece-jos variabil 50 - 250Hz (12dB) filtru trece-sus variabil 40 - 500 Hz (12dB) bass boost variabil 0 ... 12 dB la 45 Hz selector mod functionare 2/1 canale circuit de protectie la scurtcircuit LED verde / rosu de avertizare dimensiuni: 265 x 54 x 293 m -Subwoofer auto Pioneer ,putere nominala 400w ,max 1200w,2 bobine +cutielcalculata pentru dimensinea lui. Pret 1200 ron. Pentru cei interesati pot suna sa trimit poze . Tel:0755.755.102 |
Re: Vand statie+sub+cas
sus cu ele!merg perfect suna foarte bine!!
|
Re: Vand statie+sub+cas
salut un pret separat pentru player ?
|
Re: Vand statie+sub+cas
600 ron,am la el cutie ,cred ca si factura o mai am ,cd de instalare..
|
Re: Vand statie+sub+cas
un player hi-fi....
|
Re: Vand statie+sub+cas
faci un pret si la statie + woofer?
|
Re: Vand statie+sub+cas
500 ron
|
Re: Vand statie+sub+cas
valabil
|
Re: Vand statie+sub+cas
valabil...
|
Re: Vand statie+sub+cas
se vand si separat..
|
Re: Vand statie+sub+cas
Quote:
|
Re: Vand statie+sub+cas
id mess: costinmurf da-mi ad si vorbim..
|
Re: Vand statie+sub+cas
valabil..
|
Re: Vand statie+sub+cas
cd player-ul s-a vandut...pret statie +sub 500 ron sau schimb cu sub activ de preferat pioneer
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:02. |
- Copyright 2026 4Tuning