Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Un nou look de la Wald pentru Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/146695-look-wald-seria-5-a.html)

boy_wonder 06-10-09 17:18

Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
17 Attachment(s)
Un nou look de la Wald pentru Seria 5

Dupa ce anul trecut ne-au incantat cu un body kit agresiv pentru supersedanul M5, japonezii de la Wald International s-au gandit ca anul acesta sa-l "transpuna" si pe mai-modestul Seria 5. Ceva deosebiri? Mai deloc...


In partea frontala avem parte de un nou spoiler, in timp ce in spate si-a facut loc, pe langa noul spoiler, si un eleron discret pentru portbagaj. De asemenea, o noua evacuare - cu patru iesiri - este la "datorie". Si totul se termina cu un set de jante 'Mahora', disponibil pe 19 sau 20 inci. Dupa preferinte...

The MIG 06-10-09 17:21

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
subtile modificarile dar de efect

FloweRffs 06-10-09 17:21

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
un nou look foarte frumos!

xxdadixx 06-10-09 17:32

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
Astea-s poze cu M5 nu cu "mai modestul" serie 5

pitic_wrc 06-10-09 17:33

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
refresh...

Champion 06-10-09 18:00

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
Ce frumos arata...facut cu gust :)

Claw166 06-10-09 18:05

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
cel mai frumos kit vazut pe 5ar :D

P.S.: aveam nevoie de un desktop nou :lol: ;)

YGD-sef 06-10-09 18:15

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 2697839)
Astea-s poze cu M5 nu cu "mai modestul" serie 5

asa e!;)

Racer_e30 06-10-09 18:37

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
frumos ca nu e incarcat cu un body kit de camion cum au mai facut si alti pana acuma .......

ct_23_msg_1 06-10-09 18:55

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
foarte frumos design foarte reusit

tsughi.bughi 06-10-09 19:20

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
Stilizarea aia la proiectoare nu prea da bn.in rest arata f bn chiar dak nu s cine stie ce modificari

M_FL 06-10-09 19:24

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
dar asta e pentru modelul de inainte de 2008 sau cum ? bmw e60 2008 are facelift. la semnalizare are aripioare, proiectoarele nu mai sunt rotunde, triplele au linii d-alea ca la 7'le nou ... si or mia fii dar nu stiu eu

leonard 06-10-09 19:39

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
un 535da , cu niste modificari subtile la motor si un asemenea bodykit este vis de masina , tot ce vrei ... de la performantze care se apropie de o masina cu adevarat sport cum este m5 , pana la un styling exterior de invidiat pe care il ofera cei de la wald. superb , imi place tare

sl_tgv 06-10-09 19:56

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
jaguar look :D frumos " face lift-ul"

Alex_D12 06-10-09 20:08

Re: Un nou look de la Wald pentru Seria 5
 
destul de subtil ..... foarte reusit


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning