Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   vand intercoolere second-hand (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/146460-vand-intercoolere-second-hand.html)

krysspeed 05-10-09 01:14

vand intercoolere second-hand
 
6 Attachment(s)
1- provine de pe renault 2.0 turbo benzina, 2- provine de pe un ford 1.8 turbodiesel, 3- provine de pe vw golf 4 1.8 turbo benzina...... 150-200lei, 0727554910

Lawrentzyu_86 13-11-09 12:13

Re: vand intercoolere second-hand
 
salut...imi poti da si mie dimensiunile intercoolerului de golf?sau codul oem
merci fumos

krysspeed 13-11-09 20:46

Re: vand intercoolere second-hand
 
Quote:

Originally Posted by Lawrentzyu_86 (Post 2803839)
salut...imi poti da si mie dimensiunile intercoolerului de golf?sau codul oem
merci fumos

nu mai este........ a mai ramas doar cel din mijloc, poza 3-4


All times are GMT +2. The time now is 15:40.

- Copyright 2026 4Tuning