Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/14592-echipa-sprijin.html)

Gratzian 17-03-06 03:45

echipa de sprijin
 
rugam pe toti care s-au oferit sa ne sprijine in organizarea, promovarea si buna desfasurare a evenimentului sa se inscrrie aici sau pe PM.
Ajutorul principal va fi in promovare, distribuire de fluturasi-afise, cat si la fata locului, pentru coordonare pe mici segmente organizatorice.
vom distribui insemne caracteristice, ecusoane, etc, si vom rasplati pe cei care se implica intr-adevar.

GolfuletzS 17-03-06 07:13

Re: echipa de sprijin
 
eu am zis ca .... va ajut cu ce pot ...... !
daca am cu ce sa va ajut ...

Azerty 17-03-06 08:37

Re: echipa de sprijin
 
i`m in. Sunt din GL. Sa-mi spuneti cu ce va pot ajuta.

NC 17-03-06 10:29

Re: echipa de sprijin
 
ma bag si eu, sunt din bucuresti...va ajut, cas mare pasionat de masini, tuning...Astept PM :)

c i k y 17-03-06 10:56

Re: echipa de sprijin
 
Eu as putea sa impart pliante prin liceul unde invat.....daca vreti astept un PM

Eugen_TL 17-03-06 11:04

Re: echipa de sprijin
 
eu din Tulcea sunt! daca va pot fi cu ajutor cu ceva un PM

SV-05-YBG 17-03-06 12:05

Re: echipa de sprijin
 
Buna Gratzian, banui ca pe mine stii ca poti conta fara nici o problema. Eu voi fi impreuna cu masina de vineri in Bucuresti, deci pana duminica seara cand se inchide spune ce ai nevoie si te ajut cu cea mai mare placere.

SV-05-YBG 17-03-06 12:09

Re: echipa de sprijin
 
:D Uitasem sa precizez, la fluturase nu stiu daca arat destul de bine pentru a le imparti, dar pe partea de organizare cred ca ma voi descurca. :D

ZerO_CooL 17-03-06 12:45

Re: echipa de sprijin
 
Ma ofer si eu sa va ajut, Vali, Gratzian.

NC 17-03-06 16:50

Re: echipa de sprijin
 
gata la afise o sa aveti destui baieti si fete...iar ca organizare acolo, puteti conta pe mine, ca eu vin sa ii aranjez pe cei din club si pot da o mana de ajutor. Bafta!

blowwind 17-03-06 17:37

Re: echipa de sprijin
 
Count Me In .. Just Tell Me What 2 Do :d

rada_ady 17-03-06 21:27

Re: echipa de sprijin
 
daca vreti cu impartit pliante va pot ajutaz si eu .asta in cazul in care mai aveti nevoie.

daflyer_oradea 18-03-06 10:44

Re: echipa de sprijin
 
si eu pot sa ajut.vineri seara cel tarziu voi fi acolo.

Gabi 18-03-06 10:55

Re: echipa de sprijin
 
Prezent la datorie :) de vineri dimineata pana luni dimineata.

omega 19-03-06 12:06

Re: echipa de sprijin
 
Am afisat bannerele voastre in cateva locuri pentru promovare :) Daca mai aveti nevoie de ceva va ajut cu placere :)


All times are GMT +2. The time now is 21:50.

- Copyright 2026 4Tuning