Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   Audi 80 1.6 1979 (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/145779-audi-80-1-6-1979-a.html)

dizzyluke 30-09-09 20:10

Audi 80 1.6 1979
 
Pentru Audi 80 B2 1.6 carburator crestere de putere?

Nautilus 08-10-09 08:55

Re: Audi 80 1.6 1979
 
Īnlocuirea pe șest a motorului cu unul de 2.2?.... :)

~Nautilus

Nemilosu 08-10-09 14:31

Re: Audi 80 1.6 1979
 
Quote:

Originally Posted by Nautilus (Post 2702238)
Īnlocuirea pe șest a motorului cu unul de 2.2?.... :)

~Nautilus


merge chiar si v8 ;)

B-11-AYG 08-10-09 21:25

Re: Audi 80 1.6 1979
 
iti vand eu 1.8 8v :lol:


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning