![]() |
Cine vine la miting..?
AM OBTINUT APROBAREA de la Primaria Municipiului Bucuresti pt data de 15 aprilie, pica sambata.
traseu aprobat: arcul de triumf - piata victoriei - Piata Romana- Piata universitatii-Piata Unirii - Piata Parlamentului stationari: 11.30 - ARC 13.15 - Piata Parlamentului se va circula pe 2 benzi, FARA galagie, mers pe o roata, burn si alte obiceiuri motocicliste. in piata parlamentului va fi un moment de "omorat" motoarele, care va dura 10 secunde. acum raman de stabilit detaliile cu Politia Capitalei si brigada de Circulatie |
Re: Cine vine la miting..?
Spune-mi dak 4 roti pot venii?
|
Re: Cine vine la miting..?
Am sa vin la miting daca vremea tine cu noi
|
Re: Cine vine la miting..?
Quote:
Daca este cald ma gasiti pe strazi 799 KUF (IN Curand nr de Ro) |
Re: Cine vine la miting..?
MC mate DA! Dar o sa trebuiasca sa ne asteptati la locul faptei.. altfel riscati amenzi... O sa dau mai mult informatii inainte de miting
|
Re: Cine vine la miting..?
Pai ce informatii?? eu am aflat de pe un site.
|
Re: Cine vine la miting..?
Nu poci ca sa vin :cry:
|
Re: Cine vine la miting..?
yo poci ca sa vin :D posibil pe o capra albastra :-P
|
Re: Cine vine la miting..?
eu vin sigur.......
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:01. |
- Copyright 2026 4Tuning