Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   Cine vine la miting..? (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/14573-vine-miting.html)

TazzY 16-03-06 20:14

Cine vine la miting..?
 
AM OBTINUT APROBAREA de la Primaria Municipiului Bucuresti pt data de 15 aprilie, pica sambata.

traseu aprobat:
arcul de triumf - piata victoriei - Piata Romana- Piata universitatii-Piata Unirii - Piata Parlamentului

stationari: 11.30 - ARC
13.15 - Piata Parlamentului

se va circula pe 2 benzi, FARA galagie, mers pe o roata, burn si alte obiceiuri motocicliste.

in piata parlamentului va fi un moment de "omorat" motoarele, care va dura 10 secunde.

acum raman de stabilit detaliile cu Politia Capitalei si brigada de Circulatie

MC Mate 17-03-06 11:24

Re: Cine vine la miting..?
 
Spune-mi dak 4 roti pot venii?

CobraArt 18-03-06 12:00

Re: Cine vine la miting..?
 
Am sa vin la miting daca vremea tine cu noi

Costy_clipcea 19-03-06 23:08

Re: Cine vine la miting..?
 
Quote:

Originally Posted by CobraArt
Am sa vin la miting daca vremea tine cu noi

Si eu tot la fel

Daca este cald ma gasiti pe strazi 799 KUF (IN Curand nr de Ro)

TazzY 20-03-06 07:07

Re: Cine vine la miting..?
 
MC mate DA! Dar o sa trebuiasca sa ne asteptati la locul faptei.. altfel riscati amenzi... O sa dau mai mult informatii inainte de miting

Costy_clipcea 20-03-06 20:04

Re: Cine vine la miting..?
 
Pai ce informatii?? eu am aflat de pe un site.

neXus 23-03-06 20:19

Re: Cine vine la miting..?
 
Nu poci ca sa vin :cry:

spiry_moto 31-03-06 00:04

Re: Cine vine la miting..?
 
yo poci ca sa vin :D posibil pe o capra albastra :-P

heavystorm2005 02-04-06 13:14

Re: Cine vine la miting..?
 
eu vin sigur.......


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2026 4Tuning