Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   UFO Customs tuning and car audio (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/145594-ufo-customs-tuning-and-car-audio.html)

alexufo 30-09-09 00:27

UFO Customs tuning and car audio
 
11 Attachment(s)
salut tuturor .a venit si randul nostru sa ne facem un topic aici la sectiunea custom.ne ocupam cu tot ce tine de estetizat exterioarele la masini si sisteme audio profesionale.pentru inceput voi posta poze cu lucrari pe care unii le cunosc deja printre care si fordul taunus cj 13 drv care deja dupa evenimentul KOE 2009 de la cluj a strans 6 cupe de best custom exterior

mai avem inca un fiat punto galagios pe care am montat sistem LSD , bodykit clean look(noile praguri sunt inca in constructie), democar Digital Design . cu record pentru moment de 148 dB la clasa lui .pozele vorbesc de la sine


inca un proiect de lunga durata e prima mea masina cu valoare sentimentala la care am inceput sa lucram. este dacia 1100 la care acum ii facem un sistem de usi suicide

alexufo 30-09-09 00:44

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks
 
6 Attachment(s)
inca cateva poze.. cu fiatul
urmeaza poze cu restul lucrarilor si evolutia lor. numai bine !!!

alexufo 30-09-09 11:10

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks-Cluj
 
11 Attachment(s)
poze cu lucrari mai vechi,prelungiri de capota,bari pline,modificat haion

roby wws 30-09-09 11:43

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks-Cluj
 
superb ce faceti voi acolo...bafta in continuare si asteptam prezentarea noilor proiecte

protuning 30-09-09 18:56

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks-Cluj
 
bine ai veni pe sectiune asta Alex, sper sa ne incanti cucat mai multe lucrari interesante. R.E.S.P.E.C.T.

alexufo 30-09-09 19:42

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks-Cluj
 
la fel robi:D ..si mersi

alexufo 07-10-09 16:17

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks-Cluj
 
7 Attachment(s)
un proiect ambitios.. vw fastback 1600 wide bodykit-clean
urmeaza sa ne apucam de fata +aripi ..
motor de 2,7 boxer de porsche 911

alexufo 07-10-09 16:24

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks-Cluj
 
6 Attachment(s)
more pics .. am inceput munca la dacia 1100 ...........polisat jantele
+prelungiri capota golf 3 si golf 4..urmeaza bara fata plina la golf 3 si haion plin

FAST&FURIOUS 08-10-09 07:49

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks-Cluj
 
Ti-am trimis mesaj referitor la suportul de ceasuri.Anunta-ma daca poti face ceva.
Multumesc si bafta in continuare.

alexufo 08-10-09 10:36

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks-Cluj
 
ai mesaj ..se rezolva

Norbertinio 11-10-09 23:01

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks-Cluj
 
Bafta in continuare Alex!!!;)

alexufo 12-10-09 01:19

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks-Cluj
 
28 Attachment(s)
mersi domnu:D cred ca o sa ne vedem curand pe la voi la baia mare...ca tot am promis o deplasare pana acolo si nu am avut timp deloc

cateva poze cu panouri de usi pt e36 cu sistem de componente lightning audio,pt opel calibra cu piese trase in piele,insonorizat panouri de usi ,plafon, incinte fibra

in terrano.insonorizatul a fost facut la pavilion cu Wurth pt rigidizare incinta se vede in poze ...e pentru un 2512 amplificat de un M.N.C. de 3000 w

inca cateva prelungiri de capota ..golf 5,kadett

alexufo 12-10-09 02:31

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks-Cluj
 
6 Attachment(s)
inca un logan cu bara spate custom simpla cu un mic si discret difuzor de aer,in rest de la pilot praguri,eleron,bara fata ,jantele revopsite..din pacate pt moment pe 15" ,stopurile afumate pe zona cromata;urmeaza un eleron de luneta,folii si sistemul audio schimbat total

Xdriver 12-10-09 21:54

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks-Cluj
 
A iesit frumos Loganul si mai ales jantele :D

alexufo 16-10-09 00:02

Re: UFO Car Audio & Custom Bodyworks-Cluj
 
20 Attachment(s)
mai avem un logan care inainte concura la best import sau autohtona. dupa cateva premii adunate.. urmeaza un nou proiect ..logan -wide bodykit

eleronul la baza e unul de pilot coborat cu 3 cm si capetele culcate pt a arata mai agresiv


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2024 4Tuning