![]() |
norma EURO?
Salutare oamnei buni.
Am si eu un Ford Focus 1,8 din 1999 recent adus de afara,cu motor C9DC,imi poate spune si mie c norma Euro ar putea avea? Astept un raspuns..Mc |
Re: norma EURO?
Dupa emisi ea s-ar incadra la euro 3
|
Re: norma EURO?
Scrie ultimele caractere ( in special ultima cifra) de la omologare de pe brief ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:21. |
- Copyright 2026 4Tuning