Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand PS2 Slim Modat (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/145480-vand-ps2-slim-modat.html)

razy88 29-09-09 13:23

Vand PS2 Slim Modat
 
Vand PS2 Slim modat cu Modbo 760 la Donelly(divx, mp3, emulatoare de sega si super nintendo, dvd free zone,etc)

Pachetul contine:
2x controlere
1x card 8mb
+ cd-uri cu jocuri

De vreo 7 luni nu l-am mai folosit. M-am jucat pe el vreo 30 de ore.

400 Ron negociabil

razy88 04-10-09 10:30

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
Accept si schimb cu telefoane.

Alex_55 04-10-09 18:50

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
nu vrei o janta de m3 pe 19 ? :))

razy88 05-10-09 09:38

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
Nu merci :)))))

eddek88 05-10-09 23:53

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
te intereseaza un schimb cu jante in 5 prezoane pe 15 de tabla cu distanta intre prezoane de 112...Doua din ele au cauciucuri cu 50% uzura...au fost pe un passat

razy88 06-10-09 12:53

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
Nu merci.

razy88 08-10-09 10:12

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
UP !

dolb 08-10-09 14:37

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
schimb cu samsung d900 si mai dau 50 ron ? vin eu in bucuresti.

razy88 09-10-09 20:36

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
Nu, merci.

razy88 10-10-09 18:48

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
UP !

razy88 12-10-09 09:50

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
Pret Negociabil !

jB*XSA 12-10-09 20:54

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
iti dau un samsung L770 pe el. Si daca nu iti convine propune o diferenta pe care ai dori-o. Stima!

razy88 12-10-09 21:03

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
Merci dar nu sint interesat, nu-mi place modelul.

Cine ofera cash mai las la pret

jB*XSA 12-10-09 21:11

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
E mai greu cu banii lichizi in perioada asta. Succes la vanzare!

razy88 13-10-09 08:25

Re: Vand PS2 Slim Modat
 
Merci. Si tie.

La asa sume nu cred ca ar trebui ! :)

350 Ron !


All times are GMT +2. The time now is 10:52.

- Copyright 2026 4Tuning