Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar Nokia 7710 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/145476-cumpar-nokia-7710-a.html)

xenon_bn 29-09-09 12:52

Cumpar Nokia 7710
 
Sunt interesat de un Nokia 7710. Nu pun mari conditii, doar sa fie intr-o stare perfecta de functionare. Rog oferte si pretul sa fie in limita bunului simt!

xenon_bn 01-10-09 11:30

Re: Cumpar Nokia 7710
 
up, nu are nimeni ?

ionut_cluj 01-10-09 12:41

Re: Cumpar Nokia 7710
 
este pe ********** unul, am vazut eu aseara.


All times are GMT +2. The time now is 00:12.

- Copyright 2026 4Tuning