![]() |
E46 - XOX
4 Attachment(s)
salut
m/am gandit sa/mi prezint si eu masina un 318d din 2001 ce parere aveti? o sa revin cu alte poze si cu modificarile facute |
Re: e46 XOX
frumos frumos :D sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri de el...e frumos si e BMW:D cati cai are?
|
Re: E46 - XOX
Superb! Spor la modificat:>
|
Re: e46 XOX
Quote:
sau nu stiu de ce nu trage.... merci la fel |
Re: E46 - XOX
mi-e s anu zic vreo prostie...debitmetrul?cum e?adica si eu am o pisica...150 de cai dar nu trage datorita debitmetrului care urmeaza sa-l skimb:D
|
Re: E46 - XOX
Quote:
Quote:
dar eu cred ca turbina este defecta deoarece nu face presiune mai deloc |
Re: E46 - XOX
cum vrei sa traga 1.8d ?
daca era turbina dusa.. fumegai mai rau ca locomotivele pe aburi.. |
Re: E46 - XOX
Te-am vazut mai devreme prin oras......e simpatica masina
Ti-ar trebui niste stopuri pe led! Bafta! |
Re: E46 - XOX
Quote:
|
Re: E46 - XOX
Quote:
stiu ca ar trebui niste stopuri dar deocamdata sa fac turbina si dupa o sa mai aranjez cat de cat merci oricum , a ta e mult mai frumoasa |
Re: E46 - XOX
Frumoasa masinuta nene, poate ne vedem in weekend sa o vad si eu pe viu ! :d
|
Re: E46 - XOX
Quote:
am auzit ca ti-ai luat opel asa e? |
Re: E46 - XOX
nu, nu imi iau eu dacia nemtilor :)))
eu ori o refac pe a mea, ori ma dau pe un Audi 1.8T Quattro, am gasit la unu in spania, si la proprietar, sa vedem ce rezolv cu dosarul. |
Re: E46 - XOX
Quote:
|
Re: E46 - XOX
1 Attachment(s)
un filmulet si o poza cu o ruda de/a ei
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:53. |
- Copyright 2026 4Tuning