![]() |
Vand 3 telefoane
1.Nokia 6230i folosit 150 ron
2.Nokia 1680c2 nou 150 ron 3.Samsung c3050 aproape nou ,il am de 2 sapt 250 ron Toate preturile sunt negociabile si accept schimburi cu difuzoare,subwoofere,sau toba sport sau tips-uri pt un e46 Multumesc |
Re: Vand 3 telefoane
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:08. |
- Copyright 2026 4Tuning