Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/144456-lorinser-pus-ochii-noul-sls-amg.html)

boy_wonder 22-09-09 16:29

Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
2 Attachment(s)
Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG

Nici bine nu a debutat la Frankfurt Motor Show si noul SLS AMG si-a facut loc in planurile unui tuner. In planurile celor de la Lorinser...

Pentru noua stea a constructorului din Stuttgart, tunerul german a pregatit un aspect cat mai retro, in doua versiuni. Prima, cea in portocaliu, a primit o serie de modificari mai discrete si vine cu un spoiler fata elegant, o grila frontala mai sobra si un nou set de praguri laterale. In cazul celeilalte versiuni, avem un design ceva mai agresiv, conferit in special de noul body kit si de elementele din fibra de carbon. Ambele variante au primit un set de jante cu design clasic.

The MIG 22-09-09 16:36

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
imi place mai mult prima...cum zice si in post..e mai retro..pastreaza bine intentia celor de la mercedes

molady11 22-09-09 16:46

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
Deja e trecut pe lista de tuning ?????? va dati seama ce o sa faca Brabus din el .

Racer_e30 22-09-09 17:09

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
pai imi dau seamana ce o sa faca :lol: 10000 mii de cai un body kit si o vopsea neagra

YGD-sef 22-09-09 17:16

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
Bai dar mai lasati-o dracu de treaba!:evil:Toate supermasinile trebuiesc neaparat modificate ?ieri SLR,azi SLS ,si tot asa ...unde mai e farmecul unei supermasini daca o modifici?o supermasina e ceva de vis si nu trebuie modificata parerea mea!;)

acidutzzu 22-09-09 17:38

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
totusi suntem pe un site de tuning... ;)

YGD-sef 22-09-09 17:50

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
Quote:

Originally Posted by acidutzzu (Post 2660470)
totusi suntem pe un site de tuning... ;)

asa e ....dar parerea mea e ca daca tunezi supermasini isi pierd valoarea in timp !;)

FloweRffs 22-09-09 18:46

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
prima e mult prea tare fata de a2a

Claw166 22-09-09 19:19

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
consider ca SLS e mult prea stilat pentru a fi tunat , cred ca la asta vrei sa te referi ... sunt de acord cu tine ;)

Geo_DXG 22-09-09 20:01

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
Quote:

Originally Posted by Claw166 (Post 2660777)
consider ca SLS e mult prea stilat pentru a fi tunat , cred ca la asta vrei sa te referi ... sunt de acord cu tine ;)

sunt de aceeasi parere cu tine, este incredibila sa cum e ea, sincer nu-i vad un kit care sa i se potriveasca mai bine decat cel din fabrica, dar astept si Brabus-ul sa iasa la inaintare, cine stie ce idee le vine

Alex_D12 22-09-09 20:12

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
arata super..... aia 1 e cea mai tare :D

Champion 22-09-09 22:12

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
Stati linistiti caci deocamdata e tunata doar pe foaie :)

krsN1 22-09-09 22:54

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
Daca sti cum sa le faci arata mult mai bine tunate :d [Simple si cu bun gust] :D:)

shu.lee 23-09-09 02:23

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
nu, orice altceva numai asta nu...

Marius_mym89 23-09-09 09:48

Re: Lorinser a pus ochii pe noul SLS AMG
 
Quote:

Originally Posted by Claw166 (Post 2660777)
consider ca SLS e mult prea stilat pentru a fi tunat , cred ca la asta vrei sa te referi ... sunt de acord cu tine ;)

intr-adevar :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 19:53.

- Copyright 2024 4Tuning