Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia 1100 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/144375-vand-nokia-1100-a.html)

Daniel_Toa 22-09-09 10:26

Vand Nokia 1100
 
Telefonul este din 2002 , Made in Germany . Telefon si incarcator .
Pentru cunoscatori este RH17 . Pret 150 euro negociabil .

pian 23-09-09 09:18

Re: Vand Nokia 1100
 
mai este valabil????Lasa un contact

Daniel_Toa 23-09-09 12:51

Re: Vand Nokia 1100
 
Da mai este , Lasa-mi numarul tau de telefon in PM si te voi suna eu .

Daniel_Toa 23-09-09 16:41

Re: Vand Nokia 1100
 
Rog un moderator sa inchida acest topic . Telefonul a fost vandut cu 250 euro .


All times are GMT +2. The time now is 08:16.

- Copyright 2026 4Tuning