![]() |
Vand Nokia 6300 choco
1 Attachment(s)
Stare buna (are urme normale de folosire pe display), fabricat in 08.2008, card 2G, incarcator, original (nu e fata schimbata), necodat.
Pret 230 ron. |
Re: Vand Nokia 6300 choco
dami un pm cu ultimu pret te rog :)!!
|
Re: Vand Nokia 6300 choco
Pretul e 230 ron si deocamdata e fix.
|
Re: Vand Nokia 6300 choco
Îţi dau la schimb un O2 Ice, nou!... Te interesează?...
http://www.emobil.ro/telefoane_mobile/o2_ice.html |
Re: Vand Nokia 6300 choco
Nu, nu ma intereseaza.
|
Re: Vand Nokia 6300 choco
230 ron cu card 2G si incarcator, 200 ron fara card si incarcator.
|
Re: Vand Nokia 6300 choco
Schimb cu SonnyEricsson V640i?
|
Re: Vand Nokia 6300 choco
schimb cu un nokia 6300slide cu o mica pb. ii lipseste tasta 3 dar se poate comanda separat la nokia si e 4lei sau toata tastatura la 37lei si e putin crapat in spate de la o cazatura dar functioneaza perfect?
|
Re: Vand Nokia 6300 choco
@sergiuhusca am avut v640i si nu se compara cu 6300 nici ca pret si nici ca si calitate... niciodata, nici cu diferenta. Eu am vandut asa ceva acum un an cu un pret sensibil mai mic, ar fi amuzant sa accept asa ceva pe un 6300.
@Bogdan YBR, banuiesc ca vrei sa spui 6500 slide - eu 6500 slide am vandut si aici pe forum cu un pret mai mic decat cel al telefonului tau, si nu avea atatea probleme ca al tau... Insa daca vrei iti fac si eu o super-oferta: un samsung C100 impecabil! |
Re: Vand Nokia 6300 choco
Schimb cu Nokia 7210 SuperNova ?
Fara sa-mi mai dai card.... da-mi P.M :) |
Re: Vand Nokia 6300 choco
telu' a ajuns la mine:)
cred ca...se poate inchide;) |
Re: Vand Nokia 6300 choco
Corect, se poate inchide. Multumesc.
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:48. |
- Copyright 2026 4Tuning