![]() |
Cumpar pt. e36
am si eu un 325 tds si imi trebuiesc unele chestii
m-ar interesa si pe mine mai mult piese de la e36 butuc iale+ contact (eu le am pe chei separate) grila aia mare de plastic pe care intra aer din centru sistemu de miscare al volanului sus jos daca in usi ai boxe plasticurile ma intereseaza de la boxe am unu spart cheder parbriz proiectoare astept un pret pt toate |
Re: Cumpar pt. e36
am boxele de pe fetzele de usi daca la alea te referi.a meu e coupe da cred ca merg.20 de lei nu cred cai mult
|
Re: Cumpar pt. e36
am si butuc si iale si contact.....cat dai pe ele?
|
Re: Cumpar pt. e36
zi un pret pt butuc si iale si alea de plastic la un loc, nu stiu cat sa-ti zic,oricum decat astea ma mai intereseaza si grila aia mare de plastic pe care intra aer din centru.dar sa aiba si butonu de rece cald, nu numai de inchis
|
Re: Cumpar pt. e36
nush cat sati zic ....contactul cu cu ialele de la usile din fata si portbagaj ti la dau la 2,2 mil cu tot cu o singura cheie ...numa una am.....daca vrei sunama si vb...0748308140
|
Re: Cumpar pt. e36
asta daca mai e de actualitate ...am fost plecat in germania si nam mai intrat de mult
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:36. |
- Copyright 2026 4Tuning