Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dezmembrari si Piese SH (https://forum.4tuning.ro/461-dezmembrari-piese-sh.html)
-   -   Cumpar pt. e36 (https://forum.4tuning.ro/461-dezmembrari-piese-sh/143679-cumpar-pt-e36.html)

Claus4you 17-09-09 14:00

Cumpar pt. e36
 
am si eu un 325 tds si imi trebuiesc unele chestii
m-ar interesa si pe mine mai mult piese de la e36
butuc iale+ contact (eu le am pe chei separate)
grila aia mare de plastic pe care intra aer din centru
sistemu de miscare al volanului sus jos
daca in usi ai boxe plasticurile ma intereseaza de la boxe am unu spart
cheder parbriz
proiectoare
astept un pret pt toate

dragosbmw 28-09-09 20:07

Re: Cumpar pt. e36
 
am boxele de pe fetzele de usi daca la alea te referi.a meu e coupe da cred ca merg.20 de lei nu cred cai mult

dragosbmw 28-09-09 20:10

Re: Cumpar pt. e36
 
am si butuc si iale si contact.....cat dai pe ele?

Claus4you 29-09-09 07:14

Re: Cumpar pt. e36
 
zi un pret pt butuc si iale si alea de plastic la un loc, nu stiu cat sa-ti zic,oricum decat astea ma mai intereseaza si grila aia mare de plastic pe care intra aer din centru.dar sa aiba si butonu de rece cald, nu numai de inchis

dragosbmw 13-10-09 14:40

Re: Cumpar pt. e36
 
nush cat sati zic ....contactul cu cu ialele de la usile din fata si portbagaj ti la dau la 2,2 mil cu tot cu o singura cheie ...numa una am.....daca vrei sunama si vb...0748308140

dragosbmw 13-10-09 14:42

Re: Cumpar pt. e36
 
asta daca mai e de actualitate ...am fost plecat in germania si nam mai intrat de mult


All times are GMT +2. The time now is 21:36.

- Copyright 2026 4Tuning