Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

dB_Flex 13-03-06 20:44

discutii Satu Mare
 
am auzit multe din Satu Mare ........ se fac curse..... sunt masini tari..... in curind va fi si un magazin super dotat cu sisteme profesionale car audio....... oameni de acolo nu se uita oare pe 4tuning ?8)

holdo 13-03-06 21:30

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
...in Satu Mare...sunt si aici masini tari si oameni nebuni care mai fac niste liniute ...deocamdata suntem in adunare. a sosit momentu sa auda lumea si de noi ceva...

ZET-EVO 13-03-06 21:30

Re: Satu Mare ?
 
Bagati puternic:)

2flash 13-03-06 22:48

Re: Satu Mare ?
 
mai stiu si eu cate un Optic si cate un CHIP tunning aici in satu mare, am sa ii contactez.

ZET-EVO 13-03-06 22:55

Re: Satu Mare ?
 
Daca vreti. Va pot ajuta eu. Ca am distribuitor in toata tara. Maxim 4 zile ajunge. Dar trebuie sa faceti parte din club ;). Si primiti si discount-uri.

smspeeder 13-03-06 23:23

Re: Satu Mare ?
 
din cate stiu vinerea care vine se deschide un tuning shop in centrul orasului. mai demult era un magazin dar nu prea mergea. un vecin de al meu se ocupa de tuninguri dar numai optic, folii autorizate, sprancene pt faruri, abtibilduri si are multe relatii. impreuna o sa facem outin tying optic si la masina mea

smspeeder 13-03-06 23:24

Re: Satu Mare ?
 
motocicletele is la mare moda in sm

ben23half 14-03-06 14:12

Re: Satu Mare ?
 
salutare frati vitezomani! bine v-am gasit! deic cristi...imi zici si mie ce proritati au cluburile astea? cel putin al tau stii ce ar trebui sa faca? hai incearca sa imi explici sa inteleg si eu cu ce se ocupa clubul NO LIMIT`S - RACING TEAM

Spark 14-03-06 23:20

Re: Satu Mare ?
 
hy la totzi ...
de propotor sport am auzit ... da` de no limit`s racing team .. nu a ajuns pe la urechile mele ... nush` ...
oricum ... bafta in continuare ... si sa se stranga comunitatea satmareana ... ;)

dB_Flex 15-03-06 09:09

Re: Satu Mare ?
 
aveti ceva poze cu masini tunate din SM?

holdo 15-03-06 12:53

Satu Mare
 
1 Attachment(s)
salutare fratilor...in curand o sa venim si cu poze cu cele mai tari masini de pe la noi...

dB_Flex 15-03-06 19:40

Re: Satu Mare ?
 
Opel astra G argintiu care a fost in Oradea la Infect sa-si puna muzica mai e in SM ? 8) arata ca un OZN :lol: era super fain...... daca aveti poze astept.....

ben23half 16-03-06 11:51

Re: Satu Mare ?
 
salutare frati vitezomani! cine imi poate zice o pagina unde sa vad ce se poate face dintr-un vectra a stok! deci vreau preturi detalii! io am cautat da nu am gasit nimik concret!

2 fast 4 U 16-03-06 13:39

Re: Satu Mare ?
 
mah in Satu Mare se poate lejer organiza o etapa wtm.loc este cat China si sunt si multe masin care mai de care.....Deci ce va mai trebe???Acuma se va deschide si unshop tuning......mai este si No Limit's Racing Team-u.........Sper ca in curand pasionatii de viteza din toata tara sa treaca si prin Satu Mare!!!

holdo 16-03-06 13:46

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
...opel-u astra nu mai e pe la noi....proprietarul l-a schimbat cu un audi quattro model 93-94 2.0 L care arata si mai beton ...

holdo 16-03-06 13:52

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
da ala alb perlat cu nr de BV 34 WRC arata fainut... mult mai reusit ca opel-u

holdo 16-03-06 16:03

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
pai masina circula nu are nimic acolo sta tipu...unde vezi masina deobicei...eu am avut norocu de a vedea si un burnout k-lumea ce sa zic tare

holdo 16-03-06 16:32

Re: Satu Mare ?
 
2 Attachment(s)
salutari fratilor! de data asta am revenit cu o masina e cu numere de BV dar e de-al nostru ... in curand sper sa aflu si ceva legat de performanta deocamdata e un 2.0L de caluti nu stiu cati ascunde....

raul_rebelul2005 16-03-06 19:32

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
Salutare satmarenilor....mai Juana_man da ce filmulet ai pus pe pagina ca ii asa scurt,ii numa de cateva secunde,trebuia tot filmuletu pus.....lasa ca incerc sa fac eu un burn out si o sa-l pun pe pagina:)......

holdo 16-03-06 23:25

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
salutare raul asteptam filmuletu tau sper sa il faci in curand.....ar fi fain sa ne intalnim mai multi si sa facem fiecare cate ceva si sa facem un filmulet fainut....ce ziceti de ideee?

raul_rebelul2005 17-03-06 19:01

Re: Satu Mare ?
 
Salutare,mai holdo ar fi interesant ce ai zis,sa ne intalnim mai multi si sa facem un filmulet mishto,numa si vremea asta sa tina cu noi si ar trebui intr-un loc sigur sa nu vina gaia pe noi,rupa-si coasa in ei......mai juana_man deocamdata nu m-am hotarat in privinta spoilerelor dar ma mai gandesc,sincer alea is cam universale,am vazut si pe o dacia spoileru fata exact acelasi model,de aia as vrea ceva mai unicat.....acuma l-am intrebat si pe ala din Oradea cu ursuletu ala albastru care o fost la tuning&sound-Oradea:BH-04-Aro(cred) si astept raspuns si de la el......noah mai vb.....cam greu cu burn out-ul,mai ales ca mi gata motoru dar o sa incerc sa vad ce o sa iasa.....pana imi vine cealalta masina:).....pa...

dB_Flex 18-03-06 07:52

Re: Satu Mare ?
 
vine cineva de pe la voi in Prisma2 sa participe?..........:D

dio_by 18-03-06 14:43

Re: Satu Mare ?
 
Tuning la ecu va fac io castigati cam 30% - 40% din puterea initiala a motorului lo tdi-uri. preturile is super mici.

raul_rebelul2005 19-03-06 14:24

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
Noah insfarsit am pus filmuletu.....nu mi-a reusit ce am vrut dar noah.....in loc sa puste cauciucurile mi-a puscat un furtun de la apa...:)bago ****....

Criwar 19-03-06 16:00

Re: Satu Mare ?
 
sal2all...cred k satmarenii acuma descopera netu :)...si site-ul asta...greu va treziti fratilor...ce cluburi sunt k eu nu cunosc nici unul...si masini tuningate sunt cateva...dar de acuma vor rasari k vine vara...ia ziceti ce masini aveti voi satmarenii...sa vedem daca cunoastem ceva...

holdo 19-03-06 16:50

Re: Satu Mare ?
 
in Satu Mare sunt doua cluburi "No Speed Limit Racing Team" si "Promotor sport" ....avem si masini da asa cum zici vine vara si sper ca o sa iasa si noutati facute peste iarna...

Criwar 19-03-06 20:47

Re: Satu Mare ?
 
hmmm...ce masini aveti si cati sunteti? ceva poze cu masini nu se pot vedea?

Criwar 19-03-06 20:56

Re: Satu Mare ?
 
trebuie sa am masina tuningata sa intru in club?...ce conditii trebuie indeplinite?

Criwar 20-03-06 15:24

Re: Satu Mare ?
 
tot nu ati pus poze cu masini din SM...
in legatura cu membrii din club...va mai si intalniti?

Criwar 20-03-06 15:38

Re: Satu Mare ?
 
da...am si masina...si ma cam plictisesc :)...

Criwar 20-03-06 15:41

Re: Satu Mare ?
 
juana_man...da-mi id tau sa mai povestim...poate ma inscriu si eu

holdo 20-03-06 18:02

Re: Satu Mare ?
 
hmmm....abia astept sa vad cele doua masini

Criwar 20-03-06 22:08

Re: Satu Mare ?
 
tare curios is despre ce masini ii vorba...cred k alfa o stiu din vedere masina...renault pana nu il vad nu ma pot convinge...dar unde is restu cu masini tuningate?

SoundIdentity 20-03-06 23:31

Re: Satu Mare ?
 
salutare satu mare!!!voi vad ca sunteti axati pe motare si herghelii de caii!!!da ceva cantareti in masina nu va intereseaza???sunt firma de HIFI&TUNING am tot tot tot ce e in domeniu de muzica incepand de la casetofoane de 10 euro pana la dvd navigatii mp3 figurante orice kar kit...in domeniul de tuning am spoilere praguri eleroane folii suspensii jenti tot talcamu pentru orice masina!!!ai nevoie de ceva suna-ma 0722 378 512 sandu!!!cioa baietzi poate fac un magazin pe la voi ca am catzva de la voi ce vin la mine in oradea sa le fac muzica,jbl magnat infinity ground zero helix rodek pioneer alpine clarion sony kenwood zi ce vrei ca am orice!!!salut baietzi

raul_rebelul2005 21-03-06 19:52

Re: Satu Mare ?
 
salutare...mai Dani is faine spoilerele dar ti-am zis vreau ceva mai fain...daca nu gasesc atunci poate o sa le i-au de la tine...mai ales spoileru de spate nu imi place de nici o culoare,ii prea simplu...acuma o mers un prieten de-al meu dincolo si imi cauta o masina exact ca si a mea dar cu un motor mai puternic...a gasit un motor la 182cp dar fara cutie,pacat...acuma mai cauta inca...ce zici de filmulet..o iesit cumva...asa de doamne ajuta..:)..mai vb....

raul_rebelul2005 21-03-06 20:04

Re: Satu Mare ?
 
Nu mai tin minte cand ai concurat acum 2 ani,cam demult a fost....da de unde sti ca ii o boala la bmw-uri ca pusca furtunele......??a mai patit-o si altcineva?

dB_Flex 21-03-06 20:33

Re: Satu Mare ?
 
nu o sa mai fiu baieti nevoiti sa mearga in Oradea sa-si monteze muzica , este si pe la noi in curind un magazin care va fi in domeniul CAR HI-FI cu scule profesionale..........

Criwar 21-03-06 21:57

Re: Satu Mare ?
 
ce magazin? pe unde? s-a deschis sau urmeaza sa se deschida?

dB_Flex 21-03-06 22:12

Re: Satu Mare ?
 
urmeaza sa se deschida intr-o luna max........... :D

dB_Flex 21-03-06 22:13

Re: Satu Mare ?
 
deci pregatitiva masinile ...........:)


All times are GMT +2. The time now is 15:28.

- Copyright 2024 4Tuning