Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

2 fast 4 U 27-03-06 00:53

Re: Satu Mare ?
 
aici in SM is cele mai faine taxiuri din toata tara

2 fast 4 U 27-03-06 00:55

Re: Satu Mare ?
 
sa speram ca o sa fie si cele mai faine masini modificate din tara:P Cam greu vom ajunge da cu multa munca se poate.Hai ca in SM deja e la moda modificatu masinii si pot sa zic ca nu stam chiar rau pentru inceput.Nu??

2 fast 4 U 27-03-06 00:57

Re: Satu Mare ?
 
Quote:

Originally Posted by SoundIdentity
cine are cel mai valoros sound la voi in sm si in ce masina e ?

apoi cred ca cea mai tare masina ca valoare de sunet a fost Polo-ul lui Juana_man.Acuma cred ca ar fi Renault-ul Cabrio.Da nu stiu sigur

Criwar 27-03-06 14:04

Re: Satu Mare ?
 
pana pe 14 mai...:(...totusi ii o veste buna...a fi miscare si la SM...suntem pe drumul bun...la aeroport sau prin centru va fi?

Criwar 27-03-06 15:53

Re: Satu Mare ?
 
pai...la ce strazi avem...cam dificil a fi raliul ala :)...cat despre liniute nu vad unde s-ar putea desfasura in oras...doar spre aeroport...blaga...parc industrial...sau...voi va mai dati...pe unde umblati? k eu ink nu m-am apucat de astea...dah urmeaza :)...sper.

Spark 27-03-06 17:33

Re: Satu Mare ?
 
u nu ai vazut ca azi o astupat gopile ... ? ...
pe ploaie .. da` macar le-au astupat .. si dak nu o sa tina aproape deloc ...
si ... nu o sa inchida iar bulevardul transilvania ? pt liniutze ?
ca de obicei acolo se tzin legalele la noi .. cand mai sunt ... nu ?

raul_rebelul2005 27-03-06 18:59

Re: Satu Mare ?
 
Salutare,Dani tot aici langa dig o sa fie liniuta si indemanarea auto ca si anul trecut??Cum se numeste?B-dul Transilvania?Hmm...13-14 Mai....pana atunci sper sa-mi schimb motoru....numa sa-mi ajunga banii....

Criwar 27-03-06 20:53

Re: Satu Mare ?
 
la cat de spart ii bdul ala...la 120 zbori de pe drum...:)...dah noah...tot raul spre bine :))

Spark 27-03-06 22:37

Re: Satu Mare ?
 
o sa-l peticeasca probabil pana atunci ... dupa care iar dezastru .. :)))

2 fast 4 U 28-03-06 08:31

Re: Satu Mare ?
 
Pai de 14 Mai o sa trebuiasca setate masinile pe modul Off Road :-):-)
Din pacate eu nu o sa pot veni cu a mea ca inca nu-i gata :-( Mai am de lucru la motor si sa-i pun suspensii sport....si dupa asta o vopsea super simpatika....da hai...tare is curios ce o sa iasa din rally-ul ala...sper sa fiu acasa macar in SM

raul_rebelul2005 28-03-06 22:25

Re: Satu Mare ?
 
Nu ii chiar asa de rau spart Criwar,se poate concura pe el,poate il face mai bun pe cand o sa fie raliu,sa speram....2 fast 4 U ce masina ai??Si nu o poti termina pana atunci,ca doar mai este o luna si jumate.....bafta la masina....

balurutzu 29-03-06 20:52

Re: Satu Mare ?
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005
da.....cam asa ceva Criwar....am crezut ca imi va raspunde daca tot a intrat pe pagina la noi....mai snoopy ai dreptate,aici in SM is cele mai faine taxiuri din toata tara:)Mai chiar ar fi fain sa mergem la Buc....cu cine si cu ce...hmmm...a venit primavara si pt.fete:)fereasca d'zeu ce fete avem.......

apoi daca e de fete frumoase musai vin si eu la voi .....numa ca am nevoie de un trailer ca masinuta mea nu poate ajunge pe drum :( Fuck the AdministratiaDrumurilorNationale dar este solutia prin Ungaria ........cat de curand vin la SM ........ :) :) :)

holdo 30-03-06 12:44

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
intr-adevar nu ne putem mandri cu drumurile si cu strazile pe care le avem....dar totusi cine cauta gaseste :) a venit primavara sper beieti sa se puna pe treaba si sa schimbe situatia...

Criwar 30-03-06 14:24

Re: Satu Mare ?
 
nu ati observat k astia numai cand ploua astupa gropile? o fi ceva strategie :)

Criwar 30-03-06 14:25

Re: Satu Mare ?
 
balurutzu ce masinutza ai de nu se poate veni cu ea? adevaru e k eu m-am dus cu masina mea la oradea la dbdrag...si acuma umblu prin service-uri :)...si e masina stock :)...deci...ori ungaria ori trailer :D...tu alegi :P...si...speram sa fie miscare...


All times are GMT +2. The time now is 13:28.

- Copyright 2024 4Tuning