Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

holdo 24-03-06 21:41

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
salutare fratilor!....da la buc. merge cineva dintre voi?....cu un pic de noroc eu o sa ajung :)

Spark 24-03-06 22:27

Re: Satu Mare ?
 
de mers as vrea sa merg ... care nu ar vrea ...
da` nu cred ca o sa ajung eu anu` asta pe la buc` ...
cine stie .. poate la anu` ... sa speram :)

Criwar 25-03-06 12:37

Re: Satu Mare ?
 
holdo...parca ziceai ca nu mergi :)...cu ce mergi? daca este loc pe undeva m-as duce si eu...

Criwar 25-03-06 12:50

Re: Satu Mare ?
 
am vazut aseara in oras un A6 tuningat...dah ce bengos arata...si mai sunt masini mijto in orasu asta...

raul_rebelul2005 25-03-06 13:40

Re: Satu Mare ?
 
Salutare tinerilor....mai renaultul ala l-am mai vazut prin oras.....da avea alte spoilere parca,daca bine tin minte,in orice caz ii fain....cine merge la buc.din SM,mi-ar placea sa ajung si eu pe-acolo...domnu SoundIdentity m-ar interesa niste spoilere pt.BMW-ul meu,ii un E30(ursulet),daca ai ceva poze bagale pe pagina si un pret informativa la ele......mersi....PA.

Criwar 25-03-06 14:28

Re: Satu Mare ?
 
raul...a 2-a parte ii cam offtopic...mai bine ii trimiti un pm...ii mai sigur k iti va raspunde...

Criwar 25-03-06 14:29

Re: Satu Mare ?
 
incercati sa faceti poze la toate masinile tuningate din oras...sau masinile tari...sa punem si noi poze sa vada lumea ce potential are satmaru...ce ziceti?

Snoopy 25-03-06 16:43

Re: Satu Mare ?
 
Deci care merge in 1-2 aprilie( parca atunci ii showu nu? :) ) la Bucuresti. Carei la liceul eminescu? Sami dea un pm poate organizam o mica "excursie". Astept!!! Maine cred ca fac o mica plimbarica prin satmar sa fac niste poze :). Apropo pot sa spun ca avem cele mai tari taxiuri din tara!! IEEE :))

Criwar 25-03-06 17:56

Re: Satu Mare ?
 
hmmm...excursie??? suna bine...dah cu ce si cu cine?

ben23half 25-03-06 22:56

Re: Satu Mare ?
 
sa traiti frati vitezomani! cine are nevoie de niste jante de opel astra cu cauciucuri pe 15" sa imi spuna....pret 300 de euro...jante de aliaj originale in 5 spite....cu cauciucuri de vara ! cine vrea sa trimita un mesaj! noroc sa aveti si blana placuta

Spark 26-03-06 11:51

Re: Satu Mare ?
 
se vede ca a venit primavara ... ;)
aseara cand am fost prin oras .. tare multa lumea era cu masina ...
stateam in park si unu care facea sensu` o intros cu frana de mana in parcarea aia de lanca catedrala aia romano catolica .. si .. mai multe chestii o fost aseara ...
cum ziceam ... s-a deschis sezonu` ... ;)

dB_Flex 26-03-06 13:10

Re: Satu Mare ?
 
imi pare bine sa vad ca am trezit o parte din Satu Mare cind am facut acest topic............8) sper sa fiti cati mai multi ........;)

Spark 26-03-06 14:32

Re: Satu Mare ?
 
cam asa ceva .... cu cat mai multzi cu atat mai bine ... pt toata lumea ... ;)

raul_rebelul2005 26-03-06 14:35

Re: Satu Mare ?
 
da.....cam asa ceva Criwar....am crezut ca imi va raspunde daca tot a intrat pe pagina la noi....mai snoopy ai dreptate,aici in SM is cele mai faine taxiuri din toata tara:)Mai chiar ar fi fain sa mergem la Buc....cu cine si cu ce...hmmm...a venit primavara si pt.fete:)fereasca d'zeu ce fete avem.......

SoundIdentity 27-03-06 00:32

Re: Satu Mare ?
 
cine are cel mai valoros sound la voi in sm si in ce masina e ?


All times are GMT +2. The time now is 07:18.

- Copyright 2024 4Tuning