Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

Criwar 30-10-06 14:56

Re: discutii Satu Mare
 
mai baieti...totusi nu vi se pare ca aceasta comunitate e cam foarte mica? Suntem aceeasi de la inceput...cred k 1 sau 2 daca s-au mai alaturat...traim intr-un orash parca desprins dintr-o lume moarta...pacat ca se intampla asa...sper sa isi mai revina pe parcurs...

raul_rebelul2005 30-10-06 17:11

Re: discutii Satu Mare
 
Da criware bine zici,tot noi care postam in fiecare zi suntem de la inceput de cand ne-am cunoscut,s-au mai alaturat 1 sau 2 da cam atat,vezi ca lumea de aici nu prea le are chiar asa cu tuningu ca si in alte orase(parerea mea),aici mai mult domnesc masinile de lux sau chiar sport dar de o generatie mai noua ca ale noastre cu modificari din fabrica facute pe ele.....

Criwar 30-10-06 17:57

Re: discutii Satu Mare
 
lasa mah...sanatosi sa fim...k om avea si noi prunci si le-om cumpara masinute tuningalite...:)sa se joace in parc cu ele...makr or fi si ei mandri...;)

Snoopy 31-10-06 13:42

Re: discutii Satu Mare
 
Adevarul ca Cluju si Timisoara sunt centre studentesti deci multi tineri.Iar tuningu prinde in marea majoritate la tineri sa recunoastem.Oricum si Satmaru are potential.Eu inca is "tanar" dar de la anu vine o tura noua de noi inscrisi in club :p ;)

raul_rebelul2005 01-11-06 15:56

Re: discutii Satu Mare
 
Quote:

Originally Posted by juana_man (Post 605336)
@raul dc zici k lumea nu prea le are cu tuningu??? c vreti e un oras micut, nu tre sa ne comparam cu cj sau tm!!si sunt si masini tunate in sm!

Poate de aia am zis asa ca nu am vazut prea multe tuningate prin oras,bine ca si orasu e mic dar e ok,poate pe viitor se vor inmulti.....

Byrons13 02-11-06 07:32

Re: discutii Satu Mare
 
doamnelor si domnilor, o comunitate se creaza. doreati sa o aiba parintii nostri cu dacia 1300 si dacia 1100 modificate? sau cei care isi permiteau masini adevarate credeti sa mai doreau sa se mai joace la ele? asta e. se pare ca sunteti primii in zona, un fel de pionieri in vestul salbatic. si din cite remarc, avem si indieni, dar nu mai umbla cu pene, ci cu chipie:lol:
faptul ca e o comunitate mica nu e motiv sa va panicati. depinde de voi sa o cresteti, si de felul in care puneti in practica actiunile. si nu va faceti iluzii, tot timpul vor fi animozitati intre doi oameni. hai ma, chiar nu ati avut nici unul albine?:twisted:

holdo 04-11-06 16:41

Re: discutii Satu Mare
 
raul.........iti vinzi masina? am vazut pe bazar :( pacat de ea

raul_rebelul2005 05-11-06 11:41

Re: discutii Satu Mare
 
Nu mie urgent sa o vand dar am vrut sa vad cam cat pot lua pe ea acuma,daca omu venea cu banii pe care i-am cerut o dadeam da asa nu o dau,mai ales ca acuma merge foarte bine,i-am schimbat diferentialu ca ala de 1.8 s-a tocat si s-a blocat,noroc ca nu am zburat de pe drum la 120km,acuma mi-am luat un diferential de 2.0 si are autoblocant in el,asa fain ma pot intorce acuma.....

Alex2Fast4U 09-11-06 18:17

Re: discutii Satu Mare
 
oameni buni.. vreau sa va rog un lucru... dati plz un vot aci http://www.misscnme06.lx.ro/miss_po****ritate.html ---->> pt HORA CARLA... plz.. nu va ia decat 3 clic-uri.. va rog io.. va multumesc.. sorry de "off" dak ii..

Alex2Fast4U 09-11-06 18:20

Re: discutii Satu Mare
 
mai sus unde e cenzurat... e POP.U.L.A.RITATE va rog ioo.. un vot.. :) ms mult

Spark 09-11-06 18:26

Re: discutii Satu Mare
 
miss boboc eminescu` ... ei ei ... :)
carla care o fost la emi si pana in a8a nu ?

Snoopy 10-11-06 13:48

Re: discutii Satu Mare
 
Dic mai da ce cunoscuta e fata... :D. Ma bucur sa aflu asta.Apropo venitzi la miss? :p

Spark 10-11-06 18:59

Re: discutii Satu Mare
 
eu cu sigurantza o sa fiu acolo :)
nah` bun ... atunci o sustzinem pe carla ? :D

juana .. eh lasa ... ca nu numai tu imbatranesti ... totzi imbatranim in acelasi timp .. deci .. ;)

raul_rebelul2005 12-11-06 14:30

Re: discutii Satu Mare
 
Noah cum a fost la miss lume?Ce mai faceti?Vad ca ii cam liniste pe la noi la comunitate...sunteti in vacanta?

Alex2Fast4U 12-11-06 15:27

Re: discutii Satu Mare
 
miss`u ii deabia joi.. :) care mai aveti prieteni... dati acolo un mass.. cu site-u .. shi sa bage acolo la voturi.. :) iara s-o lasat pustiu` peste comunitate.. ?


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2024 4Tuning