Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

Criwar 20-03-06 14:41

Re: Satu Mare ?
 
juana_man...da-mi id tau sa mai povestim...poate ma inscriu si eu

holdo 20-03-06 17:02

Re: Satu Mare ?
 
hmmm....abia astept sa vad cele doua masini

Criwar 20-03-06 21:08

Re: Satu Mare ?
 
tare curios is despre ce masini ii vorba...cred k alfa o stiu din vedere masina...renault pana nu il vad nu ma pot convinge...dar unde is restu cu masini tuningate?

SoundIdentity 20-03-06 22:31

Re: Satu Mare ?
 
salutare satu mare!!!voi vad ca sunteti axati pe motare si herghelii de caii!!!da ceva cantareti in masina nu va intereseaza???sunt firma de HIFI&TUNING am tot tot tot ce e in domeniu de muzica incepand de la casetofoane de 10 euro pana la dvd navigatii mp3 figurante orice kar kit...in domeniul de tuning am spoilere praguri eleroane folii suspensii jenti tot talcamu pentru orice masina!!!ai nevoie de ceva suna-ma 0722 378 512 sandu!!!cioa baietzi poate fac un magazin pe la voi ca am catzva de la voi ce vin la mine in oradea sa le fac muzica,jbl magnat infinity ground zero helix rodek pioneer alpine clarion sony kenwood zi ce vrei ca am orice!!!salut baietzi

raul_rebelul2005 21-03-06 18:52

Re: Satu Mare ?
 
salutare...mai Dani is faine spoilerele dar ti-am zis vreau ceva mai fain...daca nu gasesc atunci poate o sa le i-au de la tine...mai ales spoileru de spate nu imi place de nici o culoare,ii prea simplu...acuma o mers un prieten de-al meu dincolo si imi cauta o masina exact ca si a mea dar cu un motor mai puternic...a gasit un motor la 182cp dar fara cutie,pacat...acuma mai cauta inca...ce zici de filmulet..o iesit cumva...asa de doamne ajuta..:)..mai vb....

raul_rebelul2005 21-03-06 19:04

Re: Satu Mare ?
 
Nu mai tin minte cand ai concurat acum 2 ani,cam demult a fost....da de unde sti ca ii o boala la bmw-uri ca pusca furtunele......??a mai patit-o si altcineva?

dB_Flex 21-03-06 19:33

Re: Satu Mare ?
 
nu o sa mai fiu baieti nevoiti sa mearga in Oradea sa-si monteze muzica , este si pe la noi in curind un magazin care va fi in domeniul CAR HI-FI cu scule profesionale..........

Criwar 21-03-06 20:57

Re: Satu Mare ?
 
ce magazin? pe unde? s-a deschis sau urmeaza sa se deschida?

dB_Flex 21-03-06 21:12

Re: Satu Mare ?
 
urmeaza sa se deschida intr-o luna max........... :D

dB_Flex 21-03-06 21:13

Re: Satu Mare ?
 
deci pregatitiva masinile ...........:)

holdo 21-03-06 21:40

Re: Satu Mare ?
 
...asteptam cu nerabdare acel magazin sper sa inlocuiasca acel gol pe care l-am avut noi satmarenii pana acuma in domeniul sound....

Criwar 21-03-06 22:04

Re: Satu Mare ?
 
masina ca masina...dar de unde bani? :(

SoundIdentity 22-03-06 00:13

Re: Satu Mare ?
 
domnu db flex este unu eu cred ca voi fi celalalt deci din start primiti doua magazine !!!ce cool va fi nu??oferte de oferte!!!tu db flex cu ce produse te prezinti????

Criwar 22-03-06 14:11

Re: Satu Mare ?
 
va fi mijto...dak este oferta...va fi si cerere...la inceput va fi mai greu...cred eu...pana afla lumea...si pana se convinge...dar dupa aceea...sa speram pt voi k va merge...
aveti bani de amenzi? :)...sa nu va jucati k va frige rau garda financiara...;)

SoundIdentity 22-03-06 21:29

Re: Satu Mare ?
 
Quote:

Originally Posted by Criwar
va fi mijto...dak este oferta...va fi si cerere...la inceput va fi mai greu...cred eu...pana afla lumea...si pana se convinge...dar dupa aceea...sa speram pt voi k va merge...
aveti bani de amenzi? :)...sa nu va jucati k va frige rau garda financiara...;)

pai de ce sa ne amendeze garda????


All times are GMT +2. The time now is 07:10.

- Copyright 2024 4Tuning