Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

holdo 16-03-06 12:52

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
da ala alb perlat cu nr de BV 34 WRC arata fainut... mult mai reusit ca opel-u

holdo 16-03-06 15:03

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
pai masina circula nu are nimic acolo sta tipu...unde vezi masina deobicei...eu am avut norocu de a vedea si un burnout k-lumea ce sa zic tare

holdo 16-03-06 15:32

Re: Satu Mare ?
 
2 Attachment(s)
salutari fratilor! de data asta am revenit cu o masina e cu numere de BV dar e de-al nostru ... in curand sper sa aflu si ceva legat de performanta deocamdata e un 2.0L de caluti nu stiu cati ascunde....

raul_rebelul2005 16-03-06 18:32

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
Salutare satmarenilor....mai Juana_man da ce filmulet ai pus pe pagina ca ii asa scurt,ii numa de cateva secunde,trebuia tot filmuletu pus.....lasa ca incerc sa fac eu un burn out si o sa-l pun pe pagina:)......

holdo 16-03-06 22:25

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
salutare raul asteptam filmuletu tau sper sa il faci in curand.....ar fi fain sa ne intalnim mai multi si sa facem fiecare cate ceva si sa facem un filmulet fainut....ce ziceti de ideee?

raul_rebelul2005 17-03-06 18:01

Re: Satu Mare ?
 
Salutare,mai holdo ar fi interesant ce ai zis,sa ne intalnim mai multi si sa facem un filmulet mishto,numa si vremea asta sa tina cu noi si ar trebui intr-un loc sigur sa nu vina gaia pe noi,rupa-si coasa in ei......mai juana_man deocamdata nu m-am hotarat in privinta spoilerelor dar ma mai gandesc,sincer alea is cam universale,am vazut si pe o dacia spoileru fata exact acelasi model,de aia as vrea ceva mai unicat.....acuma l-am intrebat si pe ala din Oradea cu ursuletu ala albastru care o fost la tuning&sound-Oradea:BH-04-Aro(cred) si astept raspuns si de la el......noah mai vb.....cam greu cu burn out-ul,mai ales ca mi gata motoru dar o sa incerc sa vad ce o sa iasa.....pana imi vine cealalta masina:).....pa...

dB_Flex 18-03-06 06:52

Re: Satu Mare ?
 
vine cineva de pe la voi in Prisma2 sa participe?..........:D

dio_by 18-03-06 13:43

Re: Satu Mare ?
 
Tuning la ecu va fac io castigati cam 30% - 40% din puterea initiala a motorului lo tdi-uri. preturile is super mici.

raul_rebelul2005 19-03-06 13:24

Re: Satu Mare ?
 
1 Attachment(s)
Noah insfarsit am pus filmuletu.....nu mi-a reusit ce am vrut dar noah.....in loc sa puste cauciucurile mi-a puscat un furtun de la apa...:)bago ****....

Criwar 19-03-06 15:00

Re: Satu Mare ?
 
sal2all...cred k satmarenii acuma descopera netu :)...si site-ul asta...greu va treziti fratilor...ce cluburi sunt k eu nu cunosc nici unul...si masini tuningate sunt cateva...dar de acuma vor rasari k vine vara...ia ziceti ce masini aveti voi satmarenii...sa vedem daca cunoastem ceva...

holdo 19-03-06 15:50

Re: Satu Mare ?
 
in Satu Mare sunt doua cluburi "No Speed Limit Racing Team" si "Promotor sport" ....avem si masini da asa cum zici vine vara si sper ca o sa iasa si noutati facute peste iarna...

Criwar 19-03-06 19:47

Re: Satu Mare ?
 
hmmm...ce masini aveti si cati sunteti? ceva poze cu masini nu se pot vedea?

Criwar 19-03-06 19:56

Re: Satu Mare ?
 
trebuie sa am masina tuningata sa intru in club?...ce conditii trebuie indeplinite?

Criwar 20-03-06 14:24

Re: Satu Mare ?
 
tot nu ati pus poze cu masini din SM...
in legatura cu membrii din club...va mai si intalniti?

Criwar 20-03-06 14:38

Re: Satu Mare ?
 
da...am si masina...si ma cam plictisesc :)...


All times are GMT +2. The time now is 08:26.

- Copyright 2024 4Tuning