Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   discutii Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu/14363-discutii-satu.html)

Criwar 09-04-06 15:52

Re: Satu Mare ?
 
ioi...ti-am trimis aseara msg cand eram in club...noroc k ai venit :)...apoi ati zis k mergem azi...uita-te si tu ce vreme faina ii...ti se rupe inima sa stai in casa...noroc k nu e nimeni pe net :((...sa nu fi nervos
dah ce draq ai baut atata? :) rupt ai fost?

nenea 10-04-06 03:21

Re: Satu Mare ?
 
ma credeti nu ma credeti ... va zic ceva ... am vrut sa fac ceva pentru satu mare ( o pista pt masini ) am gasit si investitor strain ( cu banu ), am gasit si loc ... am gasit si chiar firma care o sa o faca ... si spre dezamagirea mea ... cand mi-a zis pretu au fugit investitorii :(( ,am lasat`o balta ( 1 km lungime, 7 m latime - pista facuta stoc norme ue ... aprox 6 miliarde lei :shock: ) se risca careva ?

Criwar 10-04-06 14:06

Re: Satu Mare ?
 
interesanta faza cu pista...ar fi prea mijto...dar pretul e mult prea mare...parerea mea...nimeni nu se risca sa investeasca in asa ceva...
te inteleg juana_man...nici o problema...e o problema...k nu sunt tare multi pasionati prin sm :(...si am vazut masini tuningate si baieti...pacat ca nu putem face si noi o comunitate...asta e

Spark 10-04-06 15:15

Re: Satu Mare ?
 
pcat ca aici nu putem sa facem o comunitate aici ...
si faza cu pista ar fi fost super tare ...
dar pana atunci ... va trebui sa se organizele cursele prin alte locuri ...

Snoopy 10-04-06 18:56

Re: Satu Mare ?
 
Ar fi misto sa avem si noi in SM o comunitate a carei pasiune sa fie tuningu si masina :). Apropo dintre S lu Bud si 5 -ul care a dus..? Apropo tre sa ai neaparat masina pt a fi membru? :) sau sa fi major? Numa bine. Astept raspuns juana.

Criwar 10-04-06 19:06

Re: Satu Mare ?
 
lool snoopy...nu-i musai...k asa is si prin oradea...plin de prunci..acuma nush dak fac parte...sau se duc si ei sa se bage in seama :P...oricum...eu la toamna plec la CJ...asa k nush kt o sa puteti conta pe mine...dar pana atunci :)...sa facem cate o miscare in fiecare sapt...plm stati k babele aksa...va convine? in fiecare vineri seara...intalnire si la noi...ne vedem...discutam...ne duelam...ne distram...poate strangem ceva...ce ziceti?

Criwar 10-04-06 19:07

Re: Satu Mare ?
 
lool snoopy...nu-i musai...k asa is si prin oradea...plin de prunci..acuma nush dak fac parte...sau se duc si ei sa se bage in seama :P...oricum...eu la toamna plec la CJ...asa k nush kt o sa puteti conta pe mine...dar pana atunci :)...sa facem cate o miscare in fiecare sapt...plm stati k babele aksa...va convine? in fiecare vineri seara...intalnire si la noi...ne vedem...discutam...ne duelam...ne distram...poate strangem ceva...ce ziceti?

Criwar 10-04-06 19:08

Re: Satu Mare ?
 
sry...ii beteag netu :)

holdo 10-04-06 19:12

Re: Satu Mare ?
 
nu zic ca nu ar fi fain sa avem o pista speciala....dar tre sa fim mult mai multi ....sper in viitor sa ne strangem! :) juana_man astept logo-u sper sa ne intalnim in curand undeva si sa-l primesc :) . Pacat ca nu ai putut veni in weekend ...cand o sa fie vopsita micuta sper ca o sa iesi! salutare frati vitezomani!!!!! :) :) :)

Criwar 10-04-06 19:16

Re: Satu Mare ?
 
dah pana nu se vopseste dc nu poti iesi? si fara el noi nu putem merge? voi mai bine mergeti si va imbatati dekt sa mergem la plimbare X(...tot ne strangem de vreo 1 luna si ink nu ne-am intalnit...luati atitudine mah...k deja is nervos :)

Spark 10-04-06 20:40

Re: Satu Mare ?
 
si ce faci cand esti nervos ? :-P
rupi asfaltu` ... :))))

Criwar 10-04-06 22:10

Re: Satu Mare ?
 
musc din el...:)...fac urat...si nu iese frumos...

Spark 11-04-06 13:16

Re: Satu Mare ?
 
atunci o sa avetzi mai multi cameramani ... :) :) :)
ca poate ma bag si eu ...

Spark 11-04-06 15:17

Re: Satu Mare ?
 
super mijto filmuletzu` ...
si eu am ceva filmuletze .. cand am testat prma data masina .. da` nu is cine stie ce .. asa ca nu merita sa le pun ...
si atunci ... a cui i acel bord cu top speed ? :)

Spark 11-04-06 16:42

Re: Satu Mare ?
 
mda ... bine ca i-o placut si lui ... :) :) :)
mai rar gasesti exemplare din astea ...


All times are GMT +2. The time now is 03:05.

- Copyright 2024 4Tuning