Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   La multi ani Mugur .. NIA (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/143588-ani-mugur-nia.html)

ct11lyv 16-09-09 23:07

La multi ani Mugur .. NIA
 
sa fi fericit...la casa ta :D si sa ne dansam la nunta sa nu mai zicem de botez :D
te pupa fratele ;)

zbuf 16-09-09 23:52

Re: La multi ani Mugur .. NIA
 
sa ne traiesti mugure...sa ai parte de toate cele bune si cat mai putine zile cu nori;).LA MULTI ANI

CT-89-POT 17-09-09 00:06

Re: La multi ani Mugur .. NIA
 
la multi ani nepoate :D

DyZ 17-09-09 08:45

Re: La multi ani Mugur .. NIA
 
Traiasca Mugur :)) La multi ani !

k4r4 17-09-09 13:55

Re: La multi ani Mugur .. NIA
 
oho...Muguras. La Multi Ani! Sa ne traiesti:D

h0p3r 17-09-09 23:01

Re: La multi ani Mugur .. NIA
 
multumesc frumos la toti. apreciez gestu liviule pentru deschiderea topicului, si raman dator. apropopo cand ne''o fi mai rau asa sa ne fie :)))


All times are GMT +2. The time now is 04:48.

- Copyright 2026 4Tuning