Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar auto in rate (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/143304-auto-rate.html)

SUPAPA_Jr 15-09-09 17:55

auto in rate
 
Cumpar auto pana in 2000E depinzand de stare si dotari, preponderent diesel dar...merge si benzina motor mai mic. in rate fara avans sau avans mic...daca se doreste facem contract in notariat ! sunt dispus sa cumpar si neinmatriculata dar cu acte pregatite de inmatriculare...exceptie ar face alfa 156 diesel sau motor mic benzina...la aia accept si un pret usor mai mare...
conditiile de rate sunt: minim 150E pe luna din partea mea...daca pot mai mult dau mai mult...(pana la 300E), eventual dau motocicleta mea ca si avans...daca sunt doritori, sau daca o vand dau o mare parte din datorie.
Ofer seriozitate, as vrea sa vad asta si din partea vanzatorilor.
Astept oferte.

SUPAPA_Jr 18-09-09 17:49

Re: auto in rate
 
sus..........

Bogdan Baicu 19-09-09 11:29

Re: auto in rate
 
Hyundaiul meu?

SUPAPA_Jr 19-09-09 11:33

Re: auto in rate
 
ce hyundai ai? se incadreaza in ce am scris mai sus? daca e 2009 ala nu cred :))

johnny325 19-09-09 14:09

Re: auto in rate
 
masina de semnatura?

Bogdan Baicu 19-09-09 20:35

Re: auto in rate
 
masina este in leasing si ai aici toate detaliile! https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2009-a.html mai putem discuta daca te intereseaza!


All times are GMT +2. The time now is 14:35.

- Copyright 2026 4Tuning