![]() |
auto in rate
Cumpar auto pana in 2000E depinzand de stare si dotari, preponderent diesel dar...merge si benzina motor mai mic. in rate fara avans sau avans mic...daca se doreste facem contract in notariat ! sunt dispus sa cumpar si neinmatriculata dar cu acte pregatite de inmatriculare...exceptie ar face alfa 156 diesel sau motor mic benzina...la aia accept si un pret usor mai mare...
conditiile de rate sunt: minim 150E pe luna din partea mea...daca pot mai mult dau mai mult...(pana la 300E), eventual dau motocicleta mea ca si avans...daca sunt doritori, sau daca o vand dau o mare parte din datorie. Ofer seriozitate, as vrea sa vad asta si din partea vanzatorilor. Astept oferte. |
Re: auto in rate
sus..........
|
Re: auto in rate
Hyundaiul meu?
|
Re: auto in rate
ce hyundai ai? se incadreaza in ce am scris mai sus? daca e 2009 ala nu cred :))
|
Re: auto in rate
masina de semnatura?
|
Re: auto in rate
masina este in leasing si ai aici toate detaliile! https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2009-a.html mai putem discuta daca te intereseaza!
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:35. |
- Copyright 2026 4Tuning