![]() |
50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
Daca vrei sa castigi un ban usor si sigur,iti platim 50 ron pt fiecare masina adusa de tine la urmatoarele servicii:
Folie auto omologata RAR(100 % legal) Polish auto profesional Interioare auto profesionale Oferim garantie si banii pe loc !!!!! 0765 509 345 0724 239 349 id de mess: kain_4u1982 pentru mai multe informatii si preturi https://forum.4tuning.ro/102-bursa-se...ra-bucata.html |
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
1 Attachment(s)
Cat iei pt masina asta de foliat?luneta putin mai inchisa iar lateralele nici foarte inchide,dar nici foarte deschise .. intre ;)
Pe luneta sa fie pusa dintr-o bucata! Cu tot cu autorizatie bineinteles |
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
Quote:
iti iau doar 350 lei...da luneta se monteaza dintr o singura bucata si am exact varianta kre mi ai spus tu..luneta inchisa si lateralele putin inchise...o sa dea super bne ;) suna ma sa stabilim o intalnire -0765 509 345 0724 239 349 |
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
Acum sa nu o iei in nume de rau,dar daca dau masina unui prieten inseamna ca am reducere de 50ron nu?:))
Ok,glumesc,o sa te sun in mod sigur;),multumesc pt oferta |
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
nu ma supar sa sti,stai linistit dar iti dai seama ca anuntul este pentru cei care vor sa faca un ban cinstit,eu am anunt special cu preturi si detalii pt folie dar daca ai postat aici eu ti am raspuns.:D
daca vrei sa beneficiezi de 50 ron,da ii poti da masina unui prieten ;) ok ms si te astept cu un telefon. |
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
Am glumit,prefer ca sa mai dau eu 50ron dar sa`mi placa si mie si tie treaba facuta;)
Ne auzim curand |
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
Quote:
eu asta fac intotdeauna ...sa placa in primul rand clientului si sa plece multumit..o sa vz ca o sa fii multumit...knd ai timp ma suni si o rezolvam ;)bafta |
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
uppppppppp!!!!!!!!
|
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
upppppppppppp!!!!!!!!!!!
|
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
uppppppppppp!!!!!!!!!!!
|
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
astra f
vreau pe fata maximul admis legal ( autorizat, tot ce se poate ) si pe restul geamurilor la fel. se poate asa ceva ? deci 2 x 2 geamuri, 2 gemuletze pe spate si luneta. sperie-ma cu un pret :) |
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
Quote:
nu te sperii deloc...se rezolva exact cum vrei tu..te costa 400 ron toata masina cu montaj si garantie.Daca vrei sa te ajut,cum suna si anuntul vino cu masini la folie,polish sau curatare interior si iti dau 50 ron/masina ;)te astept cu un raspuns. |
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
upppppppp!!!!!!!!
|
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
uppppppppp!!!!!!!!!!!
|
re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
5o ron pentru orice masina adusa de tine la urmatoarele servicii:
folie auto polish auto detailing auto profesional colant auto Multumim. |
| All times are GMT +2. The time now is 03:37. |
- Copyright 2026 4Tuning