Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/143062-50-ron-masina-fiecare-vehicul-adus-tine-rezolvat.html)

folieauto 14-09-09 13:09

50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Daca vrei sa castigi un ban usor si sigur,iti platim 50 ron pt fiecare masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

Folie auto omologata RAR(100 % legal)
Polish auto profesional
Interioare auto profesionale
Oferim garantie si banii pe loc !!!!!

0765 509 345
0724 239 349
id de mess: kain_4u1982

pentru mai multe informatii si preturi

https://forum.4tuning.ro/102-bursa-se...ra-bucata.html

kidu2006 15-09-09 02:59

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
1 Attachment(s)
Cat iei pt masina asta de foliat?luneta putin mai inchisa iar lateralele nici foarte inchide,dar nici foarte deschise .. intre ;)
Pe luneta sa fie pusa dintr-o bucata!
Cu tot cu autorizatie bineinteles

folieauto 15-09-09 10:31

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 2640686)
Cat iei pt masina asta de foliat?luneta putin mai inchisa iar lateralele nici foarte inchide,dar nici foarte deschise .. intre ;)
Pe luneta sa fie pusa dintr-o bucata!
Cu tot cu autorizatie bineinteles


iti iau doar 350 lei...da luneta se monteaza dintr o singura bucata si am exact varianta kre mi ai spus tu..luneta inchisa si lateralele putin inchise...o sa dea super bne ;)
suna ma sa stabilim o intalnire -0765 509 345
0724 239 349

kidu2006 15-09-09 11:36

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Acum sa nu o iei in nume de rau,dar daca dau masina unui prieten inseamna ca am reducere de 50ron nu?:))
Ok,glumesc,o sa te sun in mod sigur;),multumesc pt oferta

folieauto 15-09-09 11:48

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
nu ma supar sa sti,stai linistit dar iti dai seama ca anuntul este pentru cei care vor sa faca un ban cinstit,eu am anunt special cu preturi si detalii pt folie dar daca ai postat aici eu ti am raspuns.:D
daca vrei sa beneficiezi de 50 ron,da ii poti da masina unui prieten ;)
ok ms si te astept cu un telefon.

kidu2006 16-09-09 12:48

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Am glumit,prefer ca sa mai dau eu 50ron dar sa`mi placa si mie si tie treaba facuta;)
Ne auzim curand

folieauto 16-09-09 22:43

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 2644290)
Am glumit,prefer ca sa mai dau eu 50ron dar sa`mi placa si mie si tie treaba facuta;)
Ne auzim curand


eu asta fac intotdeauna ...sa placa in primul rand clientului si sa plece multumit..o sa vz ca o sa fii multumit...knd ai timp ma suni si o rezolvam ;)bafta

folieauto 19-09-09 19:19

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
uppppppppp!!!!!!!!

folieauto 22-09-09 22:44

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
upppppppppppp!!!!!!!!!!!

folieauto 26-09-09 22:17

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
uppppppppppp!!!!!!!!!!!

cRbL 27-09-09 01:57

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
astra f
vreau pe fata maximul admis legal ( autorizat, tot ce se poate ) si pe restul geamurilor la fel. se poate asa ceva ?
deci 2 x 2 geamuri, 2 gemuletze pe spate si luneta.
sperie-ma cu un pret :)

folieauto 27-09-09 10:48

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
Quote:

Originally Posted by cRbL (Post 2671738)
astra f
vreau pe fata maximul admis legal ( autorizat, tot ce se poate ) si pe restul geamurilor la fel. se poate asa ceva ?
deci 2 x 2 geamuri, 2 gemuletze pe spate si luneta.
sperie-ma cu un pret :)


nu te sperii deloc...se rezolva exact cum vrei tu..te costa 400 ron toata masina cu montaj si garantie.Daca vrei sa te ajut,cum suna si anuntul vino cu masini la folie,polish sau curatare interior si iti dau 50 ron/masina ;)te astept cu un raspuns.

folieauto 29-09-09 17:54

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
upppppppp!!!!!!!!

folieauto 03-10-09 10:34

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
uppppppppp!!!!!!!!!!!

folieauto 11-10-09 13:09

re: 50 ron/masina pentru fiecare vehicul adus de tine si rezolvat de noi
 
5o ron pentru orice masina adusa de tine la urmatoarele servicii:

folie auto
polish auto
detailing auto profesional
colant auto

Multumim.


All times are GMT +2. The time now is 03:37.

- Copyright 2026 4Tuning