Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/143036-mansory-vitesse-rose-bentley-roz.html)

Magos 14-09-09 11:13

Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
15 Attachment(s)
Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz

Masivul britanic Bentley Continental GT Speed a fost victima renumitului tuner Mansory, capatand o infatisare cu totul … noua.

Editia limitata “Mansory Vitesse Rose” are ca si tinta (mai mult) sexul feminin, avand in vedere culoarea prea “pretentioasa”.

Exteriorul prezinta un kit aerodinamic fabricat dintr-un material special - Polyurethane Reaction Injection Mold (PU-RIM), faruri cu led si capota realizata integral din carbon.

La partea trenului de rulare, regasim un set de jante 10.5 x 21” MANSORY, imbracate in anvelope Dunlop Sport Maxx GT pe 285/35, suspensii reglabile pe aer si o evacuare completa din inox .

Dar cireasa de pe tort o reprezinta interiorul automobilului, care este lucrat manual in diferite tipuri de piele naturala, asezonat cu insertii de carbon, ce se regasesc din plin.

Tunerul german Mansory va prezenta editia limitata „Vitesse Rose” in cadrul Frankfurt International MotorShow, incepand de joi.

BiG SmOkE 14-09-09 11:21

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
parca ar fii o jucarie barbie:-)

DonnLuca 14-09-09 11:21

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
O culoare mult prea pretentioasa... in rest e facuta bine masina.. chiar foarte bine

RideTheRiddle 14-09-09 11:32

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
what the fart butt !!!! pentru mine rozul o strica rau, oricat de Bentley ar fi ea, si nu pentru ca sunt barbat ci pentru ca e pur si simplu urat ca o masina sa fie roz

interiorul daca ma uit mai bine nu e asa urat, dar nici nu as putea sta in el mai mult de 10 minute

marcionel 14-09-09 11:39

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
culoare pretentioasa...:))))am ras cu lacrimi cand am auzit'o..buna buna asta buna:))..despre masina..nah..e reusita..desi combinatia de culori din interior imi provoaca durere la ochii:rolleyes2

Tristann 14-09-09 11:52

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
Prea mult roz TOTUSI :D

daniel-lucian 14-09-09 11:54

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
Doamne ce kitsch! Bentley roz = LOL. Cum naiba sa faci un Bentley roz? Cand am vazut interiorul am simtit ca mi se sterpezesc dintii :shock:. Iar jantele nu se potrivesc deloc, nu-mi vine sa cred ce uratenie...mai o si expun...mai bine le-o vindeau direct la arabi ca alora sigur le placea sau unei pitzi de pe la noi :))

FloweRffs 14-09-09 12:02

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
for the ladies, sincer nu m-as urca in asa ceva, nu sunt gay!

danuuu 14-09-09 12:05

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
prea gay....

Raptile 14-09-09 12:12

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
Nici eu nu sunt gay dar as accepta masina :D....finisarile din interior excelente si calitatea materialelor folosite...:X

Marius_mym89 14-09-09 12:26

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
chhhh....cum zicea cineva mai sus...e bine lucrata masina dar nu cred ca as rezista mai mult de 10 min inauntru. Cred ca nici fetelor nu le place.

SKR* 14-09-09 13:17

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
De ce tocmai roz? Pacat de masina :|

pitic_wrc 14-09-09 13:22

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
nu stiu daca rozul este o culoare prea buna pentru bentley....dar orice are un inceput:-??

broken93 14-09-09 14:03

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
Auzi la el cica nu ar putea sta mai mult de 10 minute daca ai aveao mie ca ai sta ore in siri in ea...

shu.lee 14-09-09 14:04

Re: Mansory Vitesse Rose, un Bentley foarte... roz
 
da cat roz frate ! si cea mai pitzipoanca dintre pitzpoance sa fii si tot ai fi de parere ca e cam mult totusi:)


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

- Copyright 2024 4Tuning