Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   EMMA (https://forum.4tuning.ro/372-emma.html)
-   -   Need Help (2x10' Subs, sugestii) (https://forum.4tuning.ro/372-emma/14295-need-help-2x10-subs-sugestii.html)

Marinu 12-03-06 19:13

Need Help (2x10' Subs, sugestii)
 
Nu stiu ce sub-uri sa folosesc pt sistemul meu, stiu decat ca trebuie sa fie 2x10' si ca le folosesc pt SQ.Cine a probat ceva, suna bine?

Multumesc

viperu 12-03-06 19:37

Re: Need Help (2x10' Subs, sugestii)
 
Ce masina, ce incinta, ce putere ?

Marinu 16-03-06 21:17

Re: Need Help (2x10' Subs, sugestii)
 
Audi A3 2004, Compresie, total 500w 2 ohm sau 800w 1 ohm

TAZ 16-03-06 23:13

Re: Need Help (2x10' Subs, sugestii)
 
Stai ca eu nu mai inteleg... nu tu ziceai asta:
"meseria mea este de instalator audio si m-am axat mai mult pe partea de SQ, lucrez foarte meticulos si am multa rabdare"
inseamna k ai ascultat multe difuri si deja ai o parere...
Oricum pt SQ unul din cele mai bune difuri e JL W7 indiferent de marime.


All times are GMT +2. The time now is 00:02.

- Copyright 2026 4Tuning