![]() |
Need Help (2x10' Subs, sugestii)
Nu stiu ce sub-uri sa folosesc pt sistemul meu, stiu decat ca trebuie sa fie 2x10' si ca le folosesc pt SQ.Cine a probat ceva, suna bine?
Multumesc |
Re: Need Help (2x10' Subs, sugestii)
Ce masina, ce incinta, ce putere ?
|
Re: Need Help (2x10' Subs, sugestii)
Audi A3 2004, Compresie, total 500w 2 ohm sau 800w 1 ohm
|
Re: Need Help (2x10' Subs, sugestii)
Stai ca eu nu mai inteleg... nu tu ziceai asta:
"meseria mea este de instalator audio si m-am axat mai mult pe partea de SQ, lucrez foarte meticulos si am multa rabdare" inseamna k ai ascultat multe difuri si deja ai o parere... Oricum pt SQ unul din cele mai bune difuri e JL W7 indiferent de marime. |
| All times are GMT +2. The time now is 00:02. |
- Copyright 2026 4Tuning