Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand camera digitala Polaroid (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/14267-vand-camera-digitala-polaroid.html)

teddy 11-03-06 22:55

Vand camera digitala Polaroid
 
3.2 MP, ecran lcd rotativ (ca sa-ti faci singur poza), blitz, zoom 4x, timer, 3 moduri: normal, fine si super fine, filmare cu sunet, poate fi folosit ca webcam.
e luata din anglia in vara si e aproape nefolosita. are cutie, incarcatoare travel (de europa, america si marea britanie), husa, manuale, garantie internationala si tot felul de prostii de genul asta.
am dat 120 de lire pe ea in vara, acum vreau 3 milioane. dar din atat nu mai am ce negocia.
eventual daca aveti motorola V3 negru va dau diferenta.

0723 594 690 sau mesaj aici.
merci

teddy 13-03-06 16:38

Re: Vand camera digitala Polaroid
 
up and down :)

[T3m]b3|| 15-03-06 06:22

Re: Vand camera digitala Polaroid
 
Am V3u Black dorit :lol:
Cum facem sa ne vedem [in ce zona stai] ?
:peace:

teddy 16-03-06 15:52

Re: Vand camera digitala Polaroid
 
camera e data. si nu pe V3 am dat-o. :( asta e, nesansa.
cat vrei pe V3? eu stau in muncii...

[T3m]b3|| 20-03-06 15:56

Re: Vand camera digitala Polaroid
 
5mil...da, vedem... :P :lol:
Stau la morarilor !
0727.855.580
:peace:

mesteru 23-03-06 17:12

Re: Vand camera digitala Polaroid
 
iti dau o camera nikon coolpix 3200 in magazin e 10 mil


All times are GMT +2. The time now is 08:42.

- Copyright 2026 4Tuning