Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [vand] bicicleta (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/142599-vand-bicicleta.html)

blackshaddow 11-09-09 12:32

[vand] bicicleta
 
3 Attachment(s)
bicicleta dubla suspensie marca first byke in stare impecabila pinioane shimano pret 300 lei negociabil
bicicleta este nerulata de mai mult de un an sta in garaj plina de praf
relatii si la nr de tel 0751278833

blackshaddow 27-01-10 10:17

Re: [vand] bicicleta
 
uppppp negociabil sau schimb

Brun3thu 21-03-10 18:08

Re: [vand] bicicleta
 
ofer 70 ron si un Nokia 1600 cu incarcator original .cu respect

blackshaddow 22-03-10 08:09

Re: [vand] bicicleta
 
se poate inchide bicicleta s-a vandut
multumesc


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning