![]() |
Alarma type R
Este in praktiker ceva alarma type R, promotie, la 1.5 mil aprox, la care primesti inchiderea centralizata gratuit..
Pare cam prea frumos sa fie adevarat, asa ca va intreb, e buna de ceva alarma aia? Nu vreau multe de la ea, dar nici sa ma trezesc ca dupa o luna nu mai merge sau ca nu mai pot deschide usile... Inchiderea centralizata nu stiu de care este, sper sa mearga pe dacia... |
si eu am luat-o
din praktiker Craiova.. nu stiu cum sa fac acum sa o montez pe masina (dacia 1310).. :sad:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:55. |
- Copyright 2026 4Tuning