Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Alarma type R (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/14251-alarma-type.html)

XtenSion 11-03-06 14:50

Alarma type R
 
Este in praktiker ceva alarma type R, promotie, la 1.5 mil aprox, la care primesti inchiderea centralizata gratuit..


Pare cam prea frumos sa fie adevarat, asa ca va intreb, e buna de ceva alarma aia? Nu vreau multe de la ea, dar nici sa ma trezesc ca dupa o luna nu mai merge sau ca nu mai pot deschide usile...

Inchiderea centralizata nu stiu de care este, sper sa mearga pe dacia...

demin2609 26-04-06 23:13

si eu am luat-o
 
din praktiker Craiova.. nu stiu cum sa fac acum sa o montez pe masina (dacia 1310).. :sad:


All times are GMT +2. The time now is 11:55.

- Copyright 2026 4Tuning