Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand aparat barbierit Philips (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/14242-vand-aparat-barbierit-philips.html)

FaT from. B.B.A. 11-03-06 02:16

Vand aparat barbierit Philips
 
Aparat electric de barbierit Philishave speed XL nou nout , complet. Cuprinde incarcator , stativ aparat , perie de curatat , husa aparat si manuale.Aparatul este foarte destept si este printre cele mai scumpe de pe piata pretul din magazin variaza intre 600 si 650 RON, pretul de vanzare este 350 RON precizez inca o dat aparatul este nou nout , nefolosit.
TEL 0721215540

FaT from. B.B.A. 13-03-06 11:34

Re: Vand aparat barbierit Philips
 
Poze :
https://img99.imageshack.us/img99/8629/dsc016649oz.jpg

https://img80.imageshack.us/img80/8657/dsc016655lr.jpg

FaT from. B.B.A. 16-03-06 23:50

Re: Vand aparat barbierit Philips
 
Pretul este negociabil !


All times are GMT +2. The time now is 08:16.

- Copyright 2026 4Tuning