![]() |
O thema la dezmembrat
Se dezmembreaza Lancia Thema , interior impecabil , serie 1 cu elemente de serie 2., usi serie 1
Motorul este dat Mai sunt si ceva piese de 16v si elemente de caroserie de S2, bot complet, bara , cateva usi .... Tel : 0771.203.182 |
Re: O thema la dezmembrat
1 Attachment(s)
are spalatoare de faruri? (stropitorile ma intereseaza) vezi poza
|
Re: O thema la dezmembrat
Sa inteleg din ce zici tu ca ai proiectoarele becurile de pe colt? Alea de sub bara? Mi le trebuie mie, cat vrei pe ele ?
|
Re: O thema la dezmembrat
Stropitoarele de faruri sunt .
Proeictoarele de bara doar unu este bun, unu este spart .... |
Re: O thema la dezmembrat
Da bun dar e proiectorul ala mare si patratzos?
Eu de din astea am nevoie ... ---> http://www.spdzoom.ro/forum/download...2003&mode=view Daca astea le ai .. zi-mi care e spart te rog.. daca restul 3 sunt bune.. le iau. |
Re: O thema la dezmembrat
Asta din poza e serie 3 ... eu am de serie 2 ...
|
Re: O thema la dezmembrat
Quote:
bun....cat vrei pe ele? |
Re: O thema la dezmembrat
Avem si un motor 2.0 turbo 16 valve la 300 de euro sau masina completa la cheie la 500 de euro cu scaune electrice, climatronic etc etc ....
|
Re: O thema la dezmembrat
jante de aliaj pe 15 originale cu tot cu cauciucuri 300 lei ... multe piese available ...
|
Re: O thema la dezmembrat
Quote:
|
Re: O thema la dezmembrat
nu stiu ... masina e 1989...nu am idee exact ce putere are motorul .
|
Re: O thema la dezmembrat
Up ... Thema Turbo 2.0 16 valve ....
|
Re: O thema la dezmembrat
vind lancia thema neagra,fabricatie 1991,motor 2.0 injectie,mici probleme la motor,pentru piese.pret intreaga 500 euro si pe bucati discutam,tel 0746135691
|
Re: O thema la dezmembrat
salut bara de pe fata o mai ai ?
daca e intreaga si la ce pret o dai ?merci :) |
Re: O thema la dezmembrat
este ... ii fac maine o poza si ti-o dau pe un mail (da-mi adresa pe mp.). pret 150 lei
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:41. |
- Copyright 2026 4Tuning