Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Cosmote , o mare teapa? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/14227-cosmote-teapa.html)

Cosmin255 10-03-06 17:02

Cosmote , o mare teapa?
 
Am vazut pe net poze cu oameni care asteptau la coada , ca pe timpuri la lapte fratilor , nu imi vine sa cred , am luat si eu una ca tot omul , am sunat la relatii clienti si mi-a raspuns o voce ca trezita din somn care mi-a exclamat " Ce vrei ma?" apoi am incercat sa aflu nr de minute ramas , sunand la 133 , dupa care a raspuns o voce care a spus " Da ... aaaaloooo" in loc de un robot.....acum neam nu merge sa suni iar cand suni ba raspunda altcineva ba nu suna , ba cand m-a sunat iubita a raspuns o fata si era sa-mi iau boxul :) .... Merita oare sa ne tocim nervii cu acest ... Cosmote?...De pierdut nu pierdem nimic ... acei 23 RONI pe care ii dam pe cartela....

Cosmin255 10-03-06 17:05

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
1 Attachment(s)
am gasit si poza respectiva

B|shOp-VR6 10-03-06 17:14

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
Nu v-ati obisnuti ca ce-i moca sa fie cam teapa.. doar suntem in Romania :)

alex_maxx 10-03-06 17:29

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
deci ieri in la sediul ala cosmote din romana era super ingramadeala....nu cred k e teapa...dar si-au luat o gramada cartele dalea cu 2000 minute...pe la mine pe la facultate...si mai toata lumea :D ma tenteaza si pe mine :P ....3 euro pe luna si ai 2000 in cosmote...timp de 1 an!

Cum platesti aia 3 euro dk ai cartela.....simplu :) trebuie sa o reincarci lunar cu minim 3 euro (care o sa iti dispara) k sa iti dea cele 2000 minute....luna stabilesti tu cand incepe ...de fapt incepe de pe data cand activez cartela...10martie-10 aprilie....tu pana pe 10 aprilie tre sa incarci cartela de 3 euro minim ..altfel nu iti dau cele 2000 minute :d ....asta i-a explicat mie cineva care are asa ceva :D...dk mai stiti si voi ceva info ..spuneti

cartela poate fi bagata in orice telefon deblocat...ma mai gandesc dk imi iau si eu :D...vad k mai toti s-au dus sa isi ia :D

Alexutzzz 10-03-06 17:38

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
k*** cica 48 de ore si iti vine msg sa te anunte si *** nimik au trecut mai mult de 48 nu merge sa suni deloc nicaieri e retzeaua fulll wtf??? ma umple de nervi mama lor si doar pentru 1 an ? mama lor

mtg 10-03-06 18:03

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
se pare ca totul este in tipicul romanian style

alex_maxx 10-03-06 18:03

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
pai dk si-au luat toti romanii cosmote :)))))...normal k e reteaua fulll....

Cosmin255 10-03-06 21:29

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
Da si la semnal is slabi , ca acoperire ma refer , daca ies din oras .... nema semnal :) .... oricum deocamdata ei se bat cu zapp

orlando 10-03-06 22:09

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK
Da si la semnal is slabi , ca acoperire ma refer , daca ies din oras .... nema semnal :) .... oricum deocamdata ei se bat cu zapp

e de N ori mai bun zapp-ul!!!
ca si acoperire nu se compara zapp-ul cu cosmote!

Cosmin255 10-03-06 22:19

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
da orlando dar cosmo e pt fomisti:)

Mustang 10-03-06 22:28

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
adevarat...
si cosmote ... sa fim seriosi are acum promotiile astea...ca sa isi ia cati mai multi clienti...dupa aia...iadu' dupa lume pt abonati ;)

stiu care e shpilul ...

Cosmin255 10-03-06 22:34

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
Parerea mea este ca nu vor rezista...

Psycho 11-03-06 02:06

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
cred k e un mare shit :) serios`

Cosmin255 11-03-06 08:05

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
Tot nu imi pot crede ochii fratie , coada la ***urile astea de cartele sa mor eu:) ... oricum *** ne*** au avut succes...dar tare imi e ca o sa pice , s-au dus dracu` 23 de roni ai mei=))

Mustang 11-03-06 08:22

Re: Cosmote , o mare teapa?
 
vor rezista...da' oricum nu vor avea aceeasi raspandire ca vodafoneul sau ca patratatelul portocaliu !


All times are GMT +2. The time now is 00:27.

- Copyright 2024 4Tuning