Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   ToCA Race Driver 3-competitie (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/142129-toca-race-driver-3-competitie.html)

Racer_e30 08-09-09 15:15

ToCA Race Driver 3-competitie
 
ToCa Race Driver 3 - fiind un joc cu aproape toate cursele pe 4 roti din lume:shock:, am deschis un site unde poti sa te inscri in competitiile noastre:!:
O sa avem aproape toate competitiile din joc, ca, campionat pe forum:!:
"regulament, cum joc online, serverul de joc, si de unde descarc jocul" le gasiti pe forumul a carei adresa o s-o primiti dandu-mi un privat mesaj:arrow:
Momentan suntem 6 oamnei, sper ca in timpul curse sa fim 12 :D:lol:

Cine se baga?? :?: Detalii pe prv:-P

rpk4ever 08-09-09 16:06

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
ma bag si eu

Racer_e30 09-09-09 00:05

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
up!!!!!!

Oxide 09-09-09 11:04

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Quote:

Originally Posted by Racer_e30 (Post 2623441)
up!!!!!!

Up la un thread de pe sectiunea PC Games ? WTF ?! :???:

shadyarva 09-09-09 18:08

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Sieu vreau competitii pe Toca:D:D:D:D numai f1 sa nu fie in rest tot, cand incepem:D?

Racer_e30 09-09-09 19:46

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
pai o sa fie de toate nu numai f1 o sa avem toate competiile din joc
bine inteles pe rand :D::D

Alex30 09-09-09 20:03

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Da-mi si mie PM de unde iau jocul...ma bag si eu :D

Racer_e30 10-09-09 13:14

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
hai care se mai baga ca sai dam drumu ?? :D:D:D

dacia_wrc 10-09-09 13:20

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
ma bag si eu :)

DaViD TL 10-09-09 15:10

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
I'm in ;)

2fast4u_DK 10-09-09 15:22

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Si eu ma bag :D..numai sa imi ziceti cand ne dam

Racer_e30 10-09-09 15:51

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
pai sai mai asteptam si pe ceilalti ca o sa bage sa fie concurenta mare :lol: cred ca incepem sambata dimineatza :lol: :D

hai care mai intra ??? detalii pe prv me ...

AerosoLL 10-09-09 19:11

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
Eu intru dar sper sa se joace sambata si duminica.

Daniel_DRV 11-09-09 07:35

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
nu mi-a mers sa iau versiunea 1.1....
de ce ?

Racer_e30 11-09-09 14:10

Re: ToCA Race Driver 3-competitie
 
hai ma care mai intra sai dasm drumu :D :D :D ???


All times are GMT +2. The time now is 02:43.

- Copyright 2026 4Tuning