![]() |
ToCA Race Driver 3-competitie
ToCa Race Driver 3 - fiind un joc cu aproape toate cursele pe 4 roti din lume:shock:, am deschis un site unde poti sa te inscri in competitiile noastre:!:
O sa avem aproape toate competitiile din joc, ca, campionat pe forum:!: "regulament, cum joc online, serverul de joc, si de unde descarc jocul" le gasiti pe forumul a carei adresa o s-o primiti dandu-mi un privat mesaj:arrow: Momentan suntem 6 oamnei, sper ca in timpul curse sa fim 12 :D:lol: Cine se baga?? :?: Detalii pe prv:-P |
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
ma bag si eu
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
up!!!!!!
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Quote:
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Sieu vreau competitii pe Toca:D:D:D:D numai f1 sa nu fie in rest tot, cand incepem:D?
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
pai o sa fie de toate nu numai f1 o sa avem toate competiile din joc
bine inteles pe rand :D::D |
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Da-mi si mie PM de unde iau jocul...ma bag si eu :D
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
hai care se mai baga ca sai dam drumu ?? :D:D:D
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
ma bag si eu :)
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
I'm in ;)
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Si eu ma bag :D..numai sa imi ziceti cand ne dam
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
pai sai mai asteptam si pe ceilalti ca o sa bage sa fie concurenta mare :lol: cred ca incepem sambata dimineatza :lol: :D
hai care mai intra ??? detalii pe prv me ... |
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
Eu intru dar sper sa se joace sambata si duminica.
|
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
nu mi-a mers sa iau versiunea 1.1....
de ce ? |
Re: ToCA Race Driver 3-competitie
hai ma care mai intra sai dasm drumu :D :D :D ???
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:43. |
- Copyright 2026 4Tuning