Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Un S2000 european (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/141897-s2000-european.html)

Magos 07-09-09 12:53

Un S2000 european
 
10 Attachment(s)
Un S2000 european

Despre Honda S2000 se pot spune multe lucruri frumoase in general, mai ales ca are o forma aerodinamica inca din fabrica.

Insa proprietarul acestui exemplar a gandit ca masina lui nu corespunde normelor “europene”, asa ca a pus la cale un wide-body kit constituit dintr-un… amalgam de idei.

Partea frontala a roadster-ului a imprumutat elemente de la un Mercedes SLK si a fost efectiv aplatizata. Nici posteriorul nu a fost neglijat, acesta beneficiind, din fericire, doar de o bara aftermarket.

Mai mult, masina este de vanzare pe un site de profil, in schimbul a 25,000 €. Nu stim daca este vorba de o customizare sau un kit anume, insa mai mult decat sigur vom ramane fideli versiunii de fabrica.

BR 03 VLZ 07-09-09 13:18

Re: Un S2000 european
 
e urata de lesini in fatza...a stricat bunatate de masina:rolleyes2

spiri14 07-09-09 13:19

Re: Un S2000 european
 
este mult mai frumoasa partea frontala originala .. cu asta zici ca e amfibiana

Alex_D12 07-09-09 13:56

Re: Un S2000 european
 
hidoasa fata.... au stricat aiurea un model reusit...... :(

the_one_and _only 07-09-09 14:29

Re: Un S2000 european
 
Naspa, aiurea si total nasol. Pe bune care e scopu? O S2000 e perfecta asa cum e. Au mai si pozat-o langa una stock, sa se vada cat de urata e aia "tunata" prin comparatie.

crazyssnail 07-09-09 15:04

Re: Un S2000 european
 
cat de urata e bara spate si cum au lasat rezervorul, jessus, botul nici numai trebuie comentat;))

Mishu-f 07-09-09 15:07

Re: Un S2000 european
 
Zici ca e o broasca calcata de camion, pe zi ce trece au unii oameni niste idei, din ce in ce mai cretine

Nautilus 07-09-09 15:25

Re: Un S2000 european
 
Din față arată ca un Corvette C6 bătut cu ciocanul :D

~Nautilus

BiG SmOkE 07-09-09 16:16

Re: Un S2000 european
 
din contra mie mi se pare ca farurile aduc a CLS

YGD-sef 07-09-09 16:24

Re: Un S2000 european
 
naspa rau !:???:

CIPIsPEEd18 07-09-09 16:46

Re: Un S2000 european
 
Probabil ca nu stia daca gaseste cumparator in starea in care era adica stock si a zis sa mai bricoleze ceva pe la ea. saraca S2000.

bibi_x 07-09-09 17:01

Re: Un S2000 european
 
imi place mai mult cea modificata

SKR* 07-09-09 17:56

Re: Un S2000 european
 
urata cu spume :))

marius_WDI 07-09-09 18:35

Re: Un S2000 european
 
Nu stiu de ce , dar am impresia ca sa chinuit ceva sa o faca asa urata :lol:

deathlord 07-09-09 19:45

Re: Un S2000 european
 
aoleu, e grav daca am inceput sa-i copiem pe asiatici...:shock: de obicei asta era treaba lor ..cu toate replicile si incercarile lor esuate... nu cred ca se va ajunge pana acolo...;)) totusi...


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning