Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning! (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/141879-janteaza-masina-jante-cromate-ro-4tuning.html)

xht20 22-09-09 17:06

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 2660138)
E un BMW seria 5 ...!! nu 7

nu se referea la cel din poza, a si specificat ca tipul care a castigat nu a putut veni sa-si ia jantele. Cel din poze este chiar un M5

cryssl 22-09-09 19:28

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
mda.. am senzatia ca a fost un bluf totul
;)

apropo..pozele sunt facute in america... se pot vedea masini americane
nu e frumos..

FAST&FURIOUS 22-09-09 20:51

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
Imi pare rau ca nu am castigat ,dar FELICITARI castigatorului!!!!

xht20 22-09-09 21:10

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
Si eu m-am inscris cu X5u, eram curios sa vad daca am noroc si castig si eu ceva o data in viata. Felicitari castigatorului

o_kh3 22-09-09 21:12

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
lipsa de profesionalism

cryssl 22-09-09 23:21

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
cei care nu au castigat doresc sa vada o poza cu jantele pe masina caruia au fost oferite ..o poza reala

AMG style 23-09-09 14:52

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
Suntem un pic sceptici.

giubau_v8 28-09-09 14:02

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
''Suna bine, nu-i asa? In cazul acesta, tot ce iti ramane de facut este sa trimiti un mail la adresa jante@4tuning.ro care sa contina cateva date despre tine (nume, adresa, telefon), poze relevante cu masina ta plus modificarile aduse, dar si cateva vorbe care sa ne demonstreze ca este potrivita pentru a deveni un demo car.''


cred ca e un adevarat monstru sub capota bmw-ul ala de a castigat concursul, altfel nu vad de ce ar fost demn....

xht20 28-09-09 15:17

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
Quote:

Originally Posted by giubau_v8 (Post 2675287)
''Suna bine, nu-i asa? In cazul acesta, tot ce iti ramane de facut este sa trimiti un mail la adresa jante@4tuning.ro care sa contina cateva date despre tine (nume, adresa, telefon), poze relevante cu masina ta plus modificarile aduse, dar si cateva vorbe care sa ne demonstreze ca este potrivita pentru a deveni un demo car.''


cred ca e un adevarat monstru sub capota bmw-ul ala de a castigat concursul, altfel nu vad de ce ar fost demn....

eu cred ca e o maaaare vrajeala, cica a castigat un tip cu seria 7 din Cta, care nu l-am vazut pe forum. Si ce imensitate de motor sa aiba? maxim v12...dar crezi ca stiu multi care este un v12 sau care e un inline-6 ?

AMG style 28-09-09 15:33

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
Problema cred ca nu tine de puterea motorului, ci de felul in care au decurs lucrurile cu acest anunt de concurs..... Oricum, nu au fost publicate niste criterii clare de selectie, iar pe de alta parte, dat fiind faptul ca inscrierea se putea face eventual doar prin e-mail, neexistand deci obligativitatea postarii anuntului si pe forum, participantii nu au putut vedea cu cine au concurat. Drept urmare, acestia nu pot constata daca hotararea privind alegerea premiantului a fost sau nu indreptatita. Dar, lipsa de transparenta ar fi cam printre ultimele consideratiuni care s-ar putea face pe aceasta tema. Onorabil cred ca ar fi sa se vina cu niste lamuriri suplimentare din partea organizatorilor, pentru inlaturarea oricarui eventual dubiu. Asteptam cu interes...

giubau_v8 29-09-09 05:52

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
citez

''.....poze relevante cu masina ta plus modificarile aduse, dar si cateva vorbe care sa ne demonstreze ca este potrivita pentru a deveni un demo car.''

CT-07-APV 30-09-09 00:29

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
Din ce stiu eu in cta nu este nici un seria 7 modificat...

Tony Ice 02-10-09 17:04

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
mda...buna alegere ...sunt convins ca cel cu seria 7 nu isi permitea un set de jenti..probabil sta si in chirie pe undeva si lucreaza ca si portar :P. Mie mi se pare ca a fost vrajala totul..

cryssl 02-10-09 18:36

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
metode de promovare.. asta e realitatea pe la noi prin zona :) te promovezi prin vrajeala ..
nu mai e nimica de facut.. degeaba vorbim noi

FreShhhy 12-10-09 10:09

Re: "Janteaza-ti" masina cu Jante-Cromate.ro si 4Tuning!
 
Oare care s-ar potrivi pe o Cobra ? (w123) ;;)


All times are GMT +2. The time now is 15:48.

- Copyright 2024 4Tuning