![]() |
BMW E36 Coupe
5 Attachment(s)
e36 coupe 1.8 IS 142cp
Kit M3 original bara fatza. bara spate praguri oglinzi bandouri xenon. Jante BROCK 10J spate interior cu scaune recaro masina merge super bine. e INMATRICULATA trapa electrica geamuri electrice volan reglabil 2 airbag pret 4800euro id cineva2002ro |
Re: BMW E36 Coupe
-oglinzi electrice incalzite
-OBC 1 -suspensie sport -carte service -scaune semi-piele cam multe ai uitat la descriere :) |
Re: BMW E36 Coupe
5 Attachment(s)
inca valabil cu toate ca s-ar putea s-o bag intr-o combinatile zilele astea.
|
Re: BMW E36 Coupe
up...
|
Re: BMW E36 Coupe
BMW 318IS injectie sport 142 cai !
-an 1995 COUPE -scaune sport Recaro semi piele incalzite. -volan reglabil -imobilizator. CIP in cheie -bord computer digital -trapa electrica -geamuri electrice cu functia confort. -perdelutza si geamuri spate deschidere tip fluture -Jante BROCK B4 17inch cu latime de 10J -cauciucuri noi cu garantie la autosoft Body KIt original de fabrika M3 include: -praguri. - bandouri - oglinzi - bara fatza - bara spate - stopuri -plafon negru masina este Mtehnic de fabrika are suspensie KW reglabila pe inaltime si duritate Pret 4800E Accept si variante +\- diferenta cu masini cotate corect 0761 882 107 |
Re: BMW E36 Coupe
ce diferenta imi mai dai pe Hyundai coupe 2001?
|
Re: BMW E36 Coupe
5 Attachment(s)
masina are pretul de 4200e are alte jante !
|
Re: BMW E36 Coupe
|
Re: BMW E36 Coupe
imi pare rau nu vreau. UP !
|
Re: BMW E36 Coupe
un hyundai accent din 2006+o diferenta din partea ta?
|
Re: BMW E36 Coupe
dami un link si la ce dif te-ai gandit
|
Re: BMW E36 Coupe
Un ford probe din 1995 inmatriculat 04 - 2009 adus din Germania 2.0 16 v in stare f buna, teintereseaza?
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-1995-a.html |
Re: BMW E36 Coupe
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2006-a.html si diferenta 1000-1500 stabilim la fata locului dak esti interesat
|
Re: BMW E36 Coupe
vexxatu. de la ford as mai vrea minim 1500e diferenta. diferenta asta o zic pt ca nu ma int fordu
la hyundai. vad ca ai lasat-o la 4200cash si tot nu se vinde.. cum sa iti dau inca 1000e dif.. cand eu 100% o sa vand masina asta in 4000e. daca vrei maxim 300 400e iti pot da. |
Re: BMW E36 Coupe
Da bro te inteleg dar nu se merita.Imi place masina dar....multi bani!Masina nu am ce-i reprosa DIN POZE!NU se stie in realitate!Te inteleg dar mult.....Bafta la vanzare!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:07. |
- Copyright 2026 4Tuning