![]() |
Vand mai multe telefoane !!!
VAND :
- SONYERICSSON K810i IMPECABIL , CAM DE 3.2 MPX (CABLU DE DATE, CARD 512,INCARCATOR) 350 lei - SONYERICSSON W810i , STARE BUNA , CAM DE 2 MPX (INCARCATOR) 170 lei - NOKIA N78 , STARE F BUNA , CAM DE 3.2 MPX ,WLAN,GPS ETC (INCARCATOR) 550 lei - NOKIA 6500 CLASSIC , STARE F BUNA , CAM DE 3.2 MPX (INCARCATOR) 270 lei -Motorola v8 razr ,cam de 2 mpx (incarcator) 310 lei ACCEPT SI SCHIMBURI !!! rel : 0745272611 sau YM alex17872000 |
Re: Vand mai multe telefoane !!!
Pe un lg kp 501 Cookie.Ce imi poti oferi,eventual o mica diferenta.:lol:
|
Re: Vand mai multe telefoane !!!
Quote:
|
Re: Vand mai multe telefoane !!!
6500 classic s-a dat
se mai adauga : - Nokia n95 8gb si - Nokia 6300 |
Re: Vand mai multe telefoane !!!
N78 mai ai?
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:33. |
- Copyright 2026 4Tuning