Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand mai multe telefoane !!! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/141658-vand-telefoane.html)

Al3xxx 05-09-09 17:09

Vand mai multe telefoane !!!
 
VAND :
- SONYERICSSON K810i IMPECABIL , CAM DE 3.2 MPX
(CABLU DE DATE, CARD 512,INCARCATOR)
350 lei

- SONYERICSSON W810i , STARE BUNA , CAM DE 2 MPX
(INCARCATOR)
170 lei

- NOKIA N78 , STARE F BUNA , CAM DE 3.2 MPX ,WLAN,GPS ETC
(INCARCATOR)
550 lei

- NOKIA 6500 CLASSIC , STARE F BUNA , CAM DE 3.2 MPX
(INCARCATOR)
270 lei

-Motorola v8 razr ,cam de 2 mpx
(incarcator)
310 lei

ACCEPT SI SCHIMBURI !!!


rel : 0745272611 sau YM alex17872000

Cozmescu-Alin 05-09-09 17:36

Re: Vand mai multe telefoane !!!
 
Pe un lg kp 501 Cookie.Ce imi poti oferi,eventual o mica diferenta.:lol:

Al3xxx 07-09-09 18:22

Re: Vand mai multe telefoane !!!
 
Quote:

Originally Posted by Emin3m (Post 2613685)
Pe un lg kp 501 Cookie.Ce imi poti oferi,eventual o mica diferenta.:lol:

salut ... nu prea ma intereseaza lg cookie

Al3xxx 07-09-09 18:23

Re: Vand mai multe telefoane !!!
 
6500 classic s-a dat

se mai adauga :

- Nokia n95 8gb
si
- Nokia 6300

ionut_cluj 30-09-09 00:20

Re: Vand mai multe telefoane !!!
 
N78 mai ai?


All times are GMT +2. The time now is 20:33.

- Copyright 2026 4Tuning