![]() |
Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
15 Attachment(s)
Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Un BMW M3 E92 portocaliu mat nu poate insemna decat un singur lucru: se apropie Halloween-ul! Bine, bine, este doar o folie care se poate da jos dupa ce ai terminat de colindat tot orasul... Asta daca mai vrei. Pentru ca M3-ul arata demential... Adica daca unui IS-F ii "shade" bine in portocaliu, unui M3 de ce nu i-ar sta bine in portocaliu mat? Plus ca unde mai pui si modificarile de ordin estetic, gen prelungire pentru spoilerul fata, praguri laterale, difuzor spate, portbagaj CSL-style si jante HRE pe 20 inci... Asadar... "trick or treat?" |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
e frumoasa masina dar da ru nr ala intr-o parte
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
parca e mai frumoasa aia portocalie din craiova;))
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
foarte bine ii sta:) si imi place ce a facut la faruri si liniile negre de pe ea!
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Poate arata mai bine cu un alt fotograf
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
inca o masina portocaliu cu negre! senzational :rolleyes2
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
stiu k nu e M....deci e mai rau :)) |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Nenorocire masina asta.
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Quote:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
foarte interesanta culoarea
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
era una galbena care era mult mai frumoasa ca asta.....portocaliu asta mie imi place sa luceasca, nuj exact dar mie imi pare ca-i lipseste ceva....
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
ce faina e...dar numarul de inmatriculare stica tot:(...zici ca e alfa romeo...nu inteleg de ce ii mai pune nr pe fata:???:
|
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
Bestial BMW!...
Chiar că numărul de pe faţă îl strică!... |
Re: Un BMW M3 E92 portocaliu mat, gata de Halloween
oricum ai vopsio, m3 e belea!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:40. |
- Copyright 2026 4Tuning