![]() |
A4 1.8 T de 180 cp cu UNICHIP
1 Attachment(s)
Masina era prima 1.8 t pe care am facut-o acum 6 luni. Nu m-am laudat in primul rand pentru ca nu era ca pe sit-uri, nu era 25%, si mi-a fost rusine. Stau in banca mea.
|
Re: A4 1.8 T de 180 cp cu UNICHIP
un post absolut corect !!
PS: iar ai scapat un nume si un nr de tel....... o fata draguta si cu numar de telefon nu ai in baza .....nu-i pui si tu "harta" ca o sunam noi astia care-ti urmarim posturile ?!?! sper ca stii de gluma si nu te superi !! |
Re: A4 1.8 T de 180 cp cu UNICHIP
Sa vezi curbe de cuplu si putere... Realizezi ce pierderi in transmisie ar fi?
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:34. |
- Copyright 2026 4Tuning