Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dyno Tuning (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning.html)
-   -   A4 1.8 T de 180 cp cu UNICHIP (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning/14128-a4-1-8-180-cp-unichip.html)

MasterTuner 08-03-06 17:07

A4 1.8 T de 180 cp cu UNICHIP
 
1 Attachment(s)
Masina era prima 1.8 t pe care am facut-o acum 6 luni. Nu m-am laudat in primul rand pentru ca nu era ca pe sit-uri, nu era 25%, si mi-a fost rusine. Stau in banca mea.

bbm 08-03-06 17:13

Re: A4 1.8 T de 180 cp cu UNICHIP
 
un post absolut corect !!

PS: iar ai scapat un nume si un nr de tel....... o fata draguta si cu numar de telefon nu ai in baza .....nu-i pui si tu "harta" ca o sunam noi astia care-ti urmarim posturile ?!?! sper ca stii de gluma si nu te superi !!

MasterTuner 08-03-06 17:21

Re: A4 1.8 T de 180 cp cu UNICHIP
 
Sa vezi curbe de cuplu si putere... Realizezi ce pierderi in transmisie ar fi?


All times are GMT +2. The time now is 02:34.

- Copyright 2026 4Tuning