Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   HU - CD Playere / MP3 (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3.html)
-   -   Citi bani face CD/MP3-ul asta? (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/14105-bani-cd-mp3.html)

fanete 08-03-06 10:23

Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
1 Attachment(s)
l-as vinde sa iau ceva mai marfa si nu stiu cam cat face ca daca iau prea putin pe el imi bag picioarele si ramin cu el :)
mai are garantie cateva luni si nu are nici o problema

Swat-Cat 09-03-06 19:04

Re: Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
3 mil... :)

steaua23 09-03-06 20:44

Re: Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
bine ca acum face 3 mil ... cat un mp3 sony de acum 2 ani
a fost 10 mil anul trecut si acum gata ... e 3 mil ... interesant

Swat-Cat 09-03-06 20:48

Re: Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
la carrefour e 5.4 mil... nu faceam misto.... atat costa el....

steaua23 09-03-06 21:21

Re: Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
poate ma insel eu dar la 4,5 mil am vazut ca e 9843R
oricum ... mai bine decat sa-l dai cu 3-4 mil cat zice swat-cat mai bine il pastrezi :)

fanete 10-03-06 11:28

Re: Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
Quote:

Originally Posted by Swat-Cat
la carrefour e 5.4 mil... nu faceam misto.... atat costa el....

ffi atent la model pentru ca asta este cel cu base engine si cautare in foldere iesire pentru subwoofer etc. intr'adevar este unu de 5.4 milioane dar ala naspa, fara cele trei butoane de linga volum si tot ce am scris mai sus

beatmaker 10-03-06 14:47

Re: Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
La 5mil e 9843, in nici un caz 9827...care e cam 8mil! Daca mai aia si garantie 4-4,5 mil....e pretul corect.

sefo 11-03-06 18:04

Re: Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
ofer 3,5 mil, daca nu mai ai garantie.

fanete 13-03-06 13:07

Re: Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
eu iti cer 5 ca mai are garantie si face banii

fanete 15-03-06 13:49

Re: Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
deci, cine da 5 milioane pe el?

steaua23 15-03-06 16:21

Re: Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
eu pot sa zic ca merita 5 mil acest mp3.

Andrei Suzuki 16-03-06 20:51

Re: Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
Vrei un Pioneer 5700 pe el?

fanete 17-03-06 11:20

Re: Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
nu are iesire pentru sub. si nu vreau . in rest e OK cd-u'
mersi

fanete 21-03-06 09:10

Re: Citi bani face CD/MP3-ul asta?
 
s-a dat la stimabila suma de 5 milioane

topic inchis


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning