Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [VAND] DVD-URI (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/140767-vand-dvd-uri.html)

Neamtzu_e36 31-08-09 14:10

[VAND] DVD-URI
 
Vand colectia de dvd-uri peste 300 de filme (actiune,drama,dragoste.....)+dvd-uri de la reviste pt mai multe detalii sunati la numarul de tel 0723.884.191 sau 0762.551.292 preturi intre 15-20 ron

Neamtzu_e36 01-09-09 15:31

Re: [VAND] DVD-URI
 
upp
filme bune ,dvd-urile nu sunt zgariate


All times are GMT +2. The time now is 19:24.

- Copyright 2026 4Tuning