Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Clubul WACKY RACERS (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/140659-clubul-wacky-racers.html)

kidu2006 12-02-10 01:57

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Bai varule,nu te supara pe mine,dar cred ca inainte sa faci ceva public ar trebui sa iei lectii de gramatica!Las`o dreaq fratele meu,aveti toti pretentii dar a dreaq de limba romana ca e complicata rau este?!Nu iti trebuie liceul pt a invata sa vorbesti si sa scrii corect romaneste,te invata si in clasele primare,eventual primesti ceva si din educatia de acasa!
Sper ca nu te-ai simtit jignit de postul meu,tu si restul care sunt in situatia asta penibila,dar sincer pe mine personal ma deranjeaza lucrul asta si nu ma feresc s-o spun
Suntem ok?!

AqAries 12-02-10 17:05

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 3076994)
Bai varule,nu te supara pe mine,dar cred ca inainte sa faci ceva public ar trebui sa iei lectii de gramatica!Las`o dreaq fratele meu,aveti toti pretentii dar a dreaq de limba romana ca e complicata rau este?!Nu iti trebuie liceul pt a invata sa vorbesti si sa scrii corect romaneste,te invata si in clasele primare,eventual primesti ceva si din educatia de acasa!
Sper ca nu te-ai simtit jignit de postul meu,tu si restul care sunt in situatia asta penibila,dar sincer pe mine personal ma deranjeaza lucrul asta si nu ma feresc s-o spun
Suntem ok?!

asa e :)) o fii si topicul tau ...
faci spam asa-i ?

Wacky Racers 12-02-10 17:07

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by AqAries (Post 3078750)
asa e :)) o fii si topicul tau ...
faci spam asa-i ?

taci ca are dreptate am scris la repezeala......

kidu2006 12-02-10 17:44

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by AqAries (Post 3078750)
asa e :)) o fii si topicul tau ...
faci spam asa-i ?

Dau dupa ele;)
Wacky,chiar n-am vrut sa fiu rau,dar priveste si tu in urma,e aiurea!Spor la treaba cu clubul si la modificari;)

Lucian_GXZ 14-02-10 03:22

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Wacky Racers (Post 2614288)
cred k ii voi pune motor de scuter k de criza... o sa ador momentul cand voi da niste parasolare cu inferno jos iar spatiul ala in voi completa cu w racers.. ai fost la garaj si sti ce se intampla pe aici voi pune poze..

banuiesc ca rsk posteaza de pe userul wacky racers... daca da si chiar daca nu... o iau ca pe o gluma pentru ca m-a facut sa rad... si ca sa revin si sa fiu ontopic multa bafta cu clubul, dar care club? :rolleyes2

Lucian_GXZ 14-02-10 03:24

Re: Clubul WACKY RACERS
 
ps. cand mai pronunti numele inferno, ridica-te in picioare si inchina-te, apoi aseaza-te si zi ce ai de zis...

Wacky Racers 14-02-10 09:57

Re: Clubul WACKY RACERS
 
nu rsk posteaza... nu are nici o treaba.... asta ca sa nu bagam lumea aiurea....

Lucian_GXZ 14-02-10 11:28

Re: Clubul WACKY RACERS
 
atunci chiar nu inteleg cum de iti permiti sa vorbesti de noi..

kidu2006 14-02-10 12:33

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3083740)
ps. cand mai pronunti numele inferno, ridica-te in picioare si inchina-te, apoi aseaza-te si zi ce ai de zis...

esti terminat rau ma:))))))) te`n puii mei .. hai sa lasam baietii sa-si vada de treaba :-j

kimi 25-02-10 15:51

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3084344)
atunci chiar nu inteleg cum de iti permiti sa vorbesti de noi..

Gogule, probleme ma ??:D

Ianis 25-02-10 16:51

Re: Clubul WACKY RACERS
 
bai nene ce a ajuns forumul asta :)) mai ma uitam si la aia de la ozn ...vai mama :|

RSK 01-03-10 11:38

Re: Clubul WACKY RACERS
 
din greseala am vazut asta!cine posteaza ce?ce am scris?ati innebunit

AqAries 04-03-10 18:08

Re: Clubul WACKY RACERS
 
Nu te mai obosi sa-i intelegi :lol:


All times are GMT +2. The time now is 04:43.

- Copyright 2024 4Tuning