Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mitsubishi (https://forum.4tuning.ro/131-masina-mea-mitsubishi.html)
-   -   My dream car: EVO VIII (https://forum.4tuning.ro/131-masina-mea-mitsubishi/140636-my-dream-car-evo-viii.html)

magnex265 30-08-09 15:59

My dream car: EVO VIII
 
3 Attachment(s)
Salutare!
Citesc in permanenta forumul de f mult timp dar f rar am postat ceva. O fac si acum doar ca imi place enorm de mult masina si as vrea sa impartasesc si cu cei de pe 4 tuning sentimentul.:)
Masina nu e f schimbata. Esapamentul full Magnex (care suna bestial), blow- off HKS, ambreiajul EXEDY si abtipildurile ar fi singurele modificari.
Masina este fantastica merge si se aude bestial. Daca ar fi dupa mine si un alt mediu financiar nu as da-o niciodata!
Numai bine!

C_kst 31-08-09 00:17

Re: My dream car: EVO VIII
 
F frumoasa..si culoarea...

De curiozitate...e editie aia mai usoara ???

bikks 31-08-09 14:36

Re: My dream car: EVO VIII
 
Frumoasa foc masina, editie cred ca este gsr.

MauS 31-08-09 15:18

Re: My dream car: EVO VIII
 
Foarte frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos ;)

b-power 02-09-09 23:48

Re: My dream car: EVO VIII
 
Foarte frumoasa masina, s-o stapanesti fara incidente!
Te gandesti sa o dai?

Flo_lancer 04-09-09 12:20

Re: My dream car: EVO VIII
 
foarte faina masina....

CJ-01-WOB 06-09-09 21:07

Re: My dream car: EVO VIII
 
geniala masina felicitari .

magnex265 07-09-09 21:04

Re: My dream car: EVO VIII
 
Scuze ca nu am raspusn pana acum dar am fost plecat din B. Multumesc f mult celor care au scris! Masina e bestiala iar culoarea imi place ff mult( sunt iubitor de alb albastru). De dat anul asta nu cred ca o voi da, la anul probabil, pt ca merg f putin cu ea ( intr-un an am facut 4000 de km ) si chiar e pacat de ea pt ca sta in garaj si uneori o scot doar sa o duc la spalatorie sa dau praful jos de pe ea! Mersi frumos inca o data.
Numai bine!

magnex265 08-09-09 21:40

Re: My dream car: EVO VIII
 
3 Attachment(s)
Poze Evo

warlock9 11-09-09 03:51

Re: My dream car: EVO VIII
 
daca o dai la anul in timpul acesta(vorbesc serios) cre-ca te scap eu de ea :D

Flo_lancer 11-09-09 09:10

Re: My dream car: EVO VIII
 
te-ai gandit la un pret?

magnex265 11-09-09 16:29

Re: My dream car: EVO VIII
 
3 Attachment(s)
Salutare!
Masina o voi da. Asta e un lucru cert. Fortat de imprejurari( sotia si copilul care a facut un an). Sa dea Dumnezeu sa fim sanatosi pana atunci si de pus, anuntul, probabil ca aici il voi pune, aici si pe alte siteuri de specialitate, asta in caz ca nu vrea masina un prieten sau cunostinta. La pret nu m-am gandit, nu stiu cum vor fi preturile atunci. E masina mea de suflet, prima, la care am visat mult. NU o dau sa fac profit sau sa dau tepe.O voi da cu pretul pietei, cat va face ea, pt conditia ei si pt km care ii are( putini).

Numai bine la toata lumea!

Flo_lancer 12-09-09 09:50

Re: My dream car: EVO VIII
 
are portbagaj mare, 4 usi, poti sa prinzi scaunu de copil, pot sa mergi in concediu cu ea, poti sa mergi la piata cu ea, poti sa mergi la nunta cu ea(incape si soacra) etc. ii o adevarata masina de familie.

taz.frkz 13-09-09 14:36

Re: My dream car: EVO VIII
 
si totusi ... daca nu ai dat deja masina, facem un shooting ?

magnex265 13-09-09 20:49

Re: My dream car: EVO VIII
 
Quote:

Originally Posted by taz.frkz (Post 2635436)
si totusi ... daca nu ai dat deja masina, facem un shooting ?

Salutare!

Imi pare rau dar masina nu e pregatita pt fotografii. Are 2-3 zgarieturi de care sunt tare nemultumit si ar fi pacat sa ii fac si poze cu ele. Poate cu alta ocazie!

Mersi !


All times are GMT +2. The time now is 07:21.

- Copyright 2024 4Tuning