Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Electrice si Electronica (https://forum.4tuning.ro/469-electrice-electronica.html)
-   -   Vind ceas GReddy de temp. (https://forum.4tuning.ro/469-electrice-electronica/140615-vind-ceas-greddy-temp.html)

zetemte 30-08-09 12:58

Vind ceas GReddy de temp.
 
1 Attachment(s)
Salut,

Vind ceas GReddy care arata temperatura de ulei sau de apa. Are diametru de 60mm. Arata de la 30C pana 150C. Culorea neagra! A fost folosit, dar foarte putin.

Temp. Gauge (Oil Or Water)
TYPE: Warninig
DIA: 60mm
SPL NOTES: 30C TO 150C
LIT: Green
COLOR: Black

PRET: 550 de ron

zetemte 09-12-09 10:56

Re: Vind ceas GReddy de temp.
 
Noul pret --> 499 de ron.

zetemte 07-01-10 10:44

Re: Vind ceas GReddy de temp.
 
Anuntul este inca valabil, pretul este negociabil!

Predator_MCC 15-01-10 18:45

Re: Vind ceas GReddy de temp.
 
Salut!

Iluminarea este cu led-uri sau bec?
Are si sonda? Daca da, ce dimensiune are la filet? M ? x ?

Numai bine!

zetemte 17-01-10 11:31

Re: Vind ceas GReddy de temp.
 
1 Attachment(s)
Salut!

Nu stiu exact cum este cu ilumineara. Cred ca cel mai bine te uiti pe internet.
In poza este numai ceasul, dar el vine cu tot setul (sonda, cabluri etc). Atasez poza.

zetemte 05-03-10 09:39

Re: Vind ceas GReddy de temp.
 
UP!! Anuntul este inca valabil!


All times are GMT +2. The time now is 15:37.

- Copyright 2026 4Tuning