Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   NOKIA 6630 (codat) OKAZIEEE (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/14044-nokia-6630-codat-okazieee.html)

nxtaz 07-03-06 00:04

NOKIA 6630 (codat) OKAZIEEE
 
1 Attachment(s)
Vand Nokia 6630 codat la super-pret.
Telefonul porneste si fara sim si pot fi folosite toate functiile.

Pret telefon CU card 5.5 mil
Pret telefon FARA card 5 mil
Pret card separat 700 mii lei.

Cardul este marca takeMS, modelul RS-MultiMediaCard Dual Voltage 128 Mb.
Site oficial : www.takems.com

YM : bogdancojan
tel : 0721 542 310

DJ77VLD 07-03-06 08:00

Re: NOKIA 6630 (codat) OKAZIEEE
 
Nu merge pe nici o retea din RO?

nxtaz 07-03-06 15:52

Re: NOKIA 6630 (codat) OKAZIEEE
 
pe cnx/orange nu merge. N-am incercat pe cosmote.
Eventual schimb evacuare + diferenta.

nxtaz 07-03-06 21:34

Re: NOKIA 6630 (codat) OKAZIEEE
 
up !

nxtaz 08-03-06 19:30

Re: NOKIA 6630 (codat) OKAZIEEE
 
vandut !

Alexutzzz 09-03-06 00:25

Re: NOKIA 6630 (codat) OKAZIEEE
 
:( tocmai vroiam sa te intreb unde ne intalnim :(( sa il vad:((


All times are GMT +2. The time now is 02:07.

- Copyright 2026 4Tuning