![]() |
Arlechin
Stie cineva detalii despre acest model ? m`ar interesa in primul rand culoarea cum este trecuta in talon... , codurile culorilor , si ce componenta are ce culoare...astept raspunsuri de la cei care se pricep sau cunosc acest stil in detaliu
|
Re: Arlechin
presupun ca te intereseaza golful 3 harlequin.
in talon este trecut multicolor . culorile componente sunt :Pistachio Green LD6D, Ginster Yellow L132, Tornado Red LY3D , si Chagall Blue L5D5. |
Re: Arlechin
merci mult de raspuns... de unde stii aceste date? detii un exemplar?
|
Re: Arlechin
nu detin unul. m-a interesat mai demult subiectul si m-am documentat putin.
pt mai multe detalii recomand: www.rossvw.com/harlequin www.doppel-wobber.de |
Re: Arlechin
da`mi si mie un pm cu id tau...sunt interesat sa iti pun niste intrebari in legatura cu masina ta...daca vrei...multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:13. |
- Copyright 2026 4Tuning