Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Arlechin (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/139993-arlechin.html)

dmo.mihai 26-08-09 02:58

Arlechin
 
Stie cineva detalii despre acest model ? m`ar interesa in primul rand culoarea cum este trecuta in talon... , codurile culorilor , si ce componenta are ce culoare...astept raspunsuri de la cei care se pricep sau cunosc acest stil in detaliu

PAK 27-08-09 01:28

Re: Arlechin
 
presupun ca te intereseaza golful 3 harlequin.
in talon este trecut multicolor .
culorile componente sunt :Pistachio Green LD6D, Ginster Yellow L132, Tornado Red LY3D , si Chagall Blue L5D5.

dmo.mihai 27-08-09 23:20

Re: Arlechin
 
merci mult de raspuns... de unde stii aceste date? detii un exemplar?

PAK 27-08-09 23:45

Re: Arlechin
 
nu detin unul. m-a interesat mai demult subiectul si m-am documentat putin.
pt mai multe detalii recomand:

www.rossvw.com/harlequin

www.doppel-wobber.de

dmo.mihai 28-08-09 17:50

Re: Arlechin
 
da`mi si mie un pm cu id tau...sunt interesat sa iti pun niste intrebari in legatura cu masina ta...daca vrei...multumesc


All times are GMT +2. The time now is 06:13.

- Copyright 2026 4Tuning