Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Craiova (https://forum.4tuning.ro/38-craiova.html)
-   -   Cursa Indemanare 12 Martie (https://forum.4tuning.ro/38-craiova/13999-cursa-indemanare-12-martie.html)

dj05dpx 06-03-06 07:06

Cursa Indemanare 12 Martie
 
Ne-am hotarat, cu sprijinul ACR Dolj , sa dam primul start oficial pe 2006 tot la Craiova si tot cu o proba de indemanare. DAR de data aceasta este o cursa dedicata in special fetelor si participantelor de sex feminin, dar asta nu inseamna ca baietii nu vor fi bine primiti !

Momentan cateva detalii si voi reveni pe parcurs cu altele :

- Soferitele vor venii de acasa decat cu permisul in buzunar si cu indemanarea , noi punem la dispozitie masinile, cu ajutorul Scolii de soferi "Lucian" din Craiova si a firmei Prestagent.
- Ocupantele locului 1 vor primii o scolarizare pentru categoria A gratuit tot din partea Scolii de soferi "Lucian" din Craiova.
- Baietii vor venii cu masinile personale si vor achita o taxa de participare.
- Traseul oficial va fi publicat cu cel putin 3 zile inainte de data cursei sau la inscrierea oricarui participant/a.
- Startul oficial va fi la ora 12:00 iar intre orele 10:00 si 12:00 participanti vor putea face cate o mansa de antrenament.
- Grupele de participare vor fi stabilite in functie de lungimea masinilor ca si la etapele anterioara organizate de Ghost Racing Team : masini cu lungimea sub 4 metri si masini cu lungimi mai mari de 4 metri.
- Evenimentul va fi monitorizat Jandarmerie si de firma de paza "Civitas PSG", firma cu experienta de peste 10 ani in domeniu dar speram ca spectatorii sa nu ne creeze probleme si sa fie pusi in situatia neplacuta de a pleca cu amenda in buzunar acasa.
- Inscrierile se vor face INAINTEA cursei(valabil si pentru cei din afara orasului), urmand ca in ziua cursei sa nu se mai faca NICI O INSCRIERE!!

Taxa de participare:
- pentru fete gratuit.
- 15 Ron pentru baietzi indiferent daca sunt din Craiova sau nu.
- 5 Ron intrarea pe aeroport.

E-mail de contact(preinscriere): al3xius@yahoo.com
Nr. Tel.: 0741081624 Al3xius
0720068832 BoSsuL3TZ - Dorin

AM SCRIS AICI CA LA CURSE OFICIALE IMI TOT STERGE ALA TOPICUL.

Al3xius 06-03-06 11:45

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
parerea lui despre aceasta cursa :

https://img126.imageshack.us/img126/5...ioteca5.th.jpg


:))

dj16xxs 06-03-06 14:31

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
era de asteptat sa se intample asa....adica EL sa reactioneze in felul asta....ma rog....multa bafta cu cursa si ne vedem acolo!

dj16xxs 06-03-06 14:32

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
mah...nu mai vad eu bine sau nu scrie unde se tine?

MaF|OtU 06-03-06 14:40

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
Se oftica ca nu face el prima cursa si deaia face asa.
Cursa se va tine la aeroport.

Al3xius 06-03-06 15:19

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
Multumim pt. sprijin !


Cursa se va tine pe aeroport !


Speram sa fie vremea buna ...sau macar zapada calumea :D

Danny-future STN 06-03-06 21:58

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
Felicitari pt initziativa de a face prima cursa pe 2006 , si chiar aici, aks ...
O singura chestie zic eu ca ar fi de bun augur si nu ati facut-o pana acum, dak tot organizati ocupati-va de organizare, nu mi se pare corect ca membrii GHOST RACING TEAM sa participe la o proba de indemanare pe care tot ei o concep...nu e fair play fatza de ceilalti participanti !!!
PAREREA MEA !!!
CU RESPEKT !!!

Torque_Cosmin 06-03-06 23:23

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
Quote:

Originally Posted by Danny-future STN
Felicitari pt initziativa de a face prima cursa pe 2006 , si chiar aici, aks ...
O singura chestie zic eu ca ar fi de bun augur si nu ati facut-o pana acum, dak tot organizati ocupati-va de organizare, nu mi se pare corect ca membrii GHOST RACING TEAM sa participe la o proba de indemanare pe care tot ei o concep...nu e fair play fatza de ceilalti participanti !!!
PAREREA MEA !!!
CU RESPEKT !!!


- Startul oficial va fi la ora 12:00 iar intre orele 10:00 si 12:00 participanti vor putea face cate o mansa de antrenament.

DJ77VLD 07-03-06 08:06

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
Caut masina MICA sa ma bag cu ea duminica :) Astept oferte .... sau .... poate cu fiaturile de la Lucian...poate facem vreo manarie :twisted: :twisted:

MAD_DMX 07-03-06 09:58

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
ningeeeee , :) inseamna ca o sa avem un spectacol pe cinste. sper sa puna dale de beton pe margine, totusi e o cursa dedicata femeilor. sper sa iasa misto

dj16xxs 07-03-06 10:11

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
Quote:

Originally Posted by DJ77VLD
Caut masina MICA sa ma bag cu ea duminica :) Astept oferte .... sau .... poate cu fiaturile de la Lucian...poate facem vreo manarie :twisted: :twisted:

iti dau masina cu totul daca vrei sa te dai....iti alegi si in ce tara sa fie inscrisa....ba mai mult poate avea 2 nr dif(de franta pe fata si de italia pe spate)...perfect valabile...asa ca.....page me!

DJ77VLD 07-03-06 10:28

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
Ba..serios acum..imi dai ticariciu`? :D

dj16xxs 07-03-06 12:22

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
Quote:

Originally Posted by DJ77VLD
Ba..serios acum..imi dai ticariciu`? :D

ha ha ha! ce haios esti....cum sa-ti dau tico mah? pai ce eu nu sunt in stare sa ma dau cu el....eu vorbeam de o ilegala!

DJ77VLD 07-03-06 15:00

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
ilegala?? ce e aia?:rolleyes2 :rolleyes2 :rolleyes2

john_doe 07-03-06 15:32

Re: Cursa Indemanare 12 Martie
 
Quote:

Originally Posted by DJ77VLD
Caut masina MICA sa ma bag cu ea duminica :) Astept oferte .... sau .... poate cu fiaturile de la Lucian...poate facem vreo manarie :twisted: :twisted:

pai nu stiu daca primim si travestitzi.... totusi poti sa incerci :)) :D


All times are GMT +2. The time now is 19:37.

- Copyright 2024 4Tuning