![]() |
Intrebare bmw
cine stie daca cu acte RO de bmw e36 modelul COMPACT pot lua o pisica e36 berlina ? adika sa pun seria caroseriei si placute de inmatriculare cu actele care le am pe una adusa acum. ??? astept raspunsuri cunoscatori
|
Re: Intrebare bmw
logic ca nu
|
Re: Intrebare bmw
cu siguranta NU. Adica fiecare caroserie are codul ei. Cum sa mergi de exemplu cu una berlina cu cod de cabrio? Din pacate doar compact poti recarosa cu acele acte. Sau daca te risti, cei de la itp nu-si dau seama, doar de rar sa te feresti daca vrei sa o faci pe ascuns. Bafta!
|
Re: Intrebare bmw
ms mult ! topic inchis
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:47. |
- Copyright 2026 4Tuning